Üürnikud põrgust!

Tundub, et pole nagu minu teema, millest kirjutada? Noooo, sutike justkui on, kuna üks üürnikest kunagi oli enda ex. Väga väga loll valik. VÄGA väääääga loll… Praegu läheb eriti hästi teemasse, sest uuritigi, miks ma müün oma korterit välja üürimise asemel.

Näe vaata!

Vajuta alla pildile ja satud Facebooki lehele, kus seda jagada saab.

No nii, mõtlesin, et kuna hea suur korter on – 3 tuba ja puha, siis võiks ju ühe toa üürile anda. Mis ma seal ikka üksi passin nii? Oma noormees oli küll ka olemas, aga me otseselt koos nagu ei elanud siiski. Või no elasime… aga magamistoas enamus ajast… Aga kuulsingi, et mu väga väga ammune peika otsib üürituba. No ikka oma sinna oma 10a tagasi ja lühisuhtest. Rahaga nagu ka probleeme ei peaks olema, töötab Soomes ehitusel. Riided uhked, pidu panna ka raha on ja sõbralik äge kutt.

Pildiotsingu popcorn gif tulemus

Leppisime siis kokku, et tema elab tagatoas ja elutuba on meil ühine. Külmikus minul 2 riiulit ja tal 1 ja kõik nagu klapib. Mis seal keerulist eksole! Leping sai ka korralik tehtud siiski, et heaolud ja asjad oleks paigas ja lisaks ka, et päris piduks ära ei kisuks oli ka punkt, et kui on öömajaline siis kokkuleppel ja ette teatamisega.

Ja nii me siis rahus elasime seal nädalakese. Kõik kolmekesi saime omavahel ilusti läbi, neti eest me temalt ei hakanud raha küsimagi, sest seda oli meil endalgi tarvis ja nagunii olemas. Ja kõik laabus ilusti. Kuni…. tuli päev, mil ma tegin elutoas siis trenni, kui härrane kodus oli. Kõik oli okei ja tore, kuniks oli jooga aeg…

Pakkuge, kas härra otsustas, et oleks hea idee mulle selga ronida? No muidugi otsustas! Tegi seal nalja, et haha nii äge, naine kodust kohe võtta! Seletasin viisakalt, et kuule kebi maha, nii ka ei käi ja mul on oma kutt olemas. Tegime nalja veits ja kõik okei. Sõbrad edasi! Seletas kenasti ja egolt, et ega tal naisi jagub nagunii ja polegi huvitatud tegelikult.

Pildiotsingu yoga tulemus

No sai lahendatud ja vahva eksole… kuni talle tulid külalised.

Külaliste vastu pole mul midagi ja eks natuke tüütu oli, et kutid passisid poole ööni elutoas ja karjusd ja räuskasid, aga no eks nii külalistega on. Ja siis nad jäid ööseks… Mõtlesin, et no las see üks kord olla siis nii, et pole eelnevalt kokku leppinud, kuigi maru tüütu, et meie ühine elutuba oli mingeid kutte täis lõunani. Ja siis seda juhtus paar päeva hiljem veel… ja veel… aga no ma ei tahtnud möliseda. Nunnu olen! Muidu oli kõik okei ju. Ja siis jäi tema tuppa ka juba naisterahvaid… erinevaid kusjuures. Vahepeal lausa mitmekesi… No aga mis ma mölisen, muu okei, rahad makstud jne. Inimesel elu käib! Vaba mees, vabal maal ja kodu oli korras alati.

Ja siiiiis tuli kuu lõpp… makseaeg. “Kuule, ma maksan vähe hiljem, praegu tõesti ole seda 150 eur välja käia, sorry noh, läks vähe liiale eile ja jõin 100 maha lihtsalt klubis, ma ei tea kuidas…” No eks ma olen mõistev inimene, teadsin, et kutil on kindel töökoht ja küll ta maksab eksole! Läksin siis ise linnapeale natukeseks ja kui koju tagasi tulin, kuulsin kuidas elutoas on jälle mingi uus neiuke. No okei, harjund juba. Ja siis lähen vannituppa ja avastan, et vanni on likku pandud mingid krohvi ja muuga püksid – ma tahaks ju vanni minna? Peseks nagu end? Palusin siis need ära pesta eest, sain natukene altkulmu pilku, et tal neiu külas praegu ju. Seletasin kenasti, et aga mina tahan pesta end ja lõpuks tegi ta vanni puhtaks.

Õhtul siis tuleb härra kööki ja hakkab ise linna sättima, paneb jakki selga ja seletab “Vaaatttta onju tuus jakk? Sajaga joppas noh, käisin shoppamas täna ja no nii tuus jakk, ainult 100eur ka veel!!!” Ahah…. mulle ollakse 150 võlgu ja raha pole ja…. ei noh… okei… ütlesin, et kena jah ja olin vait. Mulle ei meeldi tülid ja jamad jne. Eks esimene maksehäire ka, et no las olla.

Pildiotsingu make it rain gif tulemus

Ja siis oli selline hetk, kus me tahtsime peikaga omavahel olla. Panime magamistoa ukse lukku ja no eksole.. 😉 Ja siis hakkab ukse tagant jutt “Yo, kuulge, tulge siia korra” no muidugi me ei saanud minna, uurisime, et mis värk on? “A ma tahtsin öelda, et ma lähen ööseks mujale, saan otsa peale, mingi lebo tshikk on” ja siis ta jätkas selle neiu kirjeldust ja tutvumisjuttu ja, et teine kohtumine lubas nüüd kätte anda jne. Mul oli maru kurb üldse mõelda, kui kerglasi naisi minu kodus käib. Aga okei see selleks, tegin nalja, et kondoomid ikka on või? ” Traaaaaaaaaaa ei ole, kuuuuuule, anna mõned!” OEH! Noh, libistasin ukse alt talle siis paar kondoomi, et ta minema läheks juba. Vahva. Aga vähemalt on ööseks ära.

Kõik need asjad olid kuidagi talutavad, kuniks ma olin üksi kodus ja tema saabus koos karja kuttidega platsi. Ja hakkas ajama, et voh kui äge ja hea odav üürikas tal on siin! ” Kolm tuba ja naise sain ka kaasa!” Ja kukkuski aina nalju tegema ja tögama, et mina olengi tema naine. Pani isegi käe ümber korra. Okei… fine, seletasin, et ma siiski ikka omanik jne mitte naine. Aga siis hiljem jäime me üksi korterisse. Mina olin magamistoas, uks lukus, sest mulle meeldis nii – turvatunne – privaatsus. Ja siis järsku härra lõgistab minu ukselingiga

“Kuule, tule välja!” “Eee, ma olen voodis” “No tee uks lahti!” “No milleks?” “Ma tahan rääkida.” “Saad läbi ukse ka ju…” No siis ta seletas, et ta tahab kuskile minna kuhu ta ei oska minna jne… milleks gps on? Ja siis ta hakkas minuga mölisema. “Mis sul viga on, et sa ust lahti teha ei või? Kuradi ebaviisakas on nii ju! Tule välja!” Keeldusin konkreetselt. Lõpuks ta lahkus. Igatahes peale seda oli suhtlemine mitte nii sõbralik enam…

Pildiotsingu party gif tulemus

Ja siis ma läksin nädalavahetuseks ära. Koju naastes… noh katkistest toolidest ja kadunud söögiriistadest oli aru saada, et suur pralle on käinud. Muidugi ka alkoholi loikudest elutoas jne. Ja no, kes krt varastab kahvleid? KES? Ja siis ma lajatasingi talle ette lepingu. Et ma tahan lõpetada meie ühist kooselu. Tema siis, et tavai tagatisraha tahab tagasi saada kohe! Seletasin, et esiteks pean ma sealt kinni selle summa, mis ta võlgu on ja siis ma tahaks ka toolide ja kahvlite eest kompensatsiooni saada. Neid asju ei hakka mainimagi, mis külmikust ära söödud olid. Ja siis ta hakkas seletama, et ma ei või seda lõpetada üldse, et mul pole alust seaduslikult ja et tema arutas advokaadiga.

Wtf? Tõin välja lihtsalt juba selle punkti, et tal ei tohtinud olla öömajalisi. “Miks mul ei tohtinud?” “Sest nii sai lepingusse kirja.” “Ja siis?” “No nii oli kirjas ju, ise lugesid üle ja kirjutasid alla sellisele reeglile.” “No aga sul oli koguaeg üks kutt ööseks!” “Ma olen selle korteri omanik, mina võisin.” “Aga miks mina ei võinud?” “Sest me leppisime sinuga nii kokku ju.” “Aga sinul oli öömajaline ilma kokkuleppeta!” “Ma olen omanik ju…” ” Ja siis?” Ja nii see vestlus kestis üle 30 minuti…. üle 30! Seinaga rääkida oleks olnud ka etem!

Pildiotsingu patrick dumb gif tulemus

Igatahes lõpuks tegime me tal seal olemise ebamugavamaks, võtsime keset päeva neti ära – meie ei tea midagi. Meie nett nagunii. Ja surusime ta korduvalt uuesti ära, et lepinguga on kirjas, et ta peab nüüd omale uue koha leidma siiski. Õnneks talle ka väga enam ei meeldinud nüüd seal ja lõpuks ta siiski läks minema. Aastaid hiljem ma tean, et härra elabki siiamaani nii võlgades ja Soome vahet. Noh… las ta siis olla. Aga igatahes see ongi ÜKS põhjustest, miks mina üürnikke ei soovi. On ka muid kogemusi – näiteks leiad kasutatud sidemed kapist… kes lahkub võlgadega, kes lõhub seina sisse augu jne jne jne. Minul sellega õnne pole! Kas sinul on ka kogemusi kehvade üürnikega või hoopiski üürile andjaga? Usun, et teistelgi oleks vahva kommentaaridest selliseid kogemusi lugeda! 🙂 Jäta oma lugu siia!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.