Tere, seksime?

Vot selliseid imekauneid tervitusi saan ma iga päev. Korduvalt. Teretulemast Tinderisse! Muutsin nüüd oma lisainfo ka natukene konkreetsemaks. Nüüd saan küsimusi stiilis, et aga alustame siis kohe teise deidiga? Või, aga kas ma suhet tahan äkki ikka? Või, et mida ma siis tahan, kui esimesel deidil ei seksi ja suhet ei taha. On see siis nii keeruline? Ma tahan, et keegi teise deidini ka jõuaks. 😀

Viimase “suurus loeb” postituse ja Tinderi konto loomisega kokku olen väga palju huvitavat kogenud juba. Selle imelühikese ajaga…. ime… lühike… heh 😛 Igatahes otsustasingi väikese vimka vahele visata ja teha sellise postituse. Mis toimub Tinderis, mis mulle ei meeldi, mis meeldib – kindlasti kehtib see ka paljudele teistele naistele, kes ei ole vaid raha peale väljas deitides. Aga esimesena tahan tänada selle ääretult sooja vastuvõtu eest! Polegi eal nii palju kiitust ja kirju ühegi postituse eest saanud! 😀 Kniks ja suur aitäh teile, Eesti mehed, te olete ikka üllatavalt imelised! 🙂 Vastuseks paljude küsimusele, et mis see hea suurus on siis : Ärge muretsege, ENAMUSEL teist jääb ideaalsesse vahemikku. 🙂 Või no vähemalt nii palju, kui naised saunas rääkinud on…. 😀

Aga mis on Tinderis kõige suuremad EI-d minu jaoks. ” Tsau.” ” Mis teed” ” Ok” ” Ahah” – no ole natukenegi jutukam. Paista silma! Sellised lauseid tuleb lademetes, kui sind keegi huvitab, siis kasvõi sunnnnni end pikem lause kirjutama. Huumor võidab alati! ” Ma tahan sulle tissidele tulla” ei ole ka väga hea jutu alustus, kuigi otsekohesust ma hindan. Aitäh avameelsuse eest aga nagu…. kahjuks pole ka eriti originaalne. Mis siiamaani meeles on “Tsau, ma ei tea kuidas see Tinder töötab aga kas sina kolid minu juurde või mina sinu juurde? Ja kui sina minu juurde, siis ma pean ennem naiselt luba küsima” – Winnnnnnnn! Kohe sain kõvasti naerda ja inimene jääb meelde. Ja lisaks mulle ei meeldi meeleheitel inimesed, kui ma ei vasta kibekähku, siis hakkab selliseid lauseid laekuma.

Mul… on… Tinderi kõrvalt ka MUID tegemisi. Ja ei sa ei ole ainuke mees, kes mulle seal kirjutab. Sorry. Lisaks on huvitav asi see, Tinderis on ka minu blogi info ja nüüd, kui sain selle “Suurus loeb” postitusega maha, siis on matchide arv peatunud suht. 😀 Ma ei kurda, saab kiiremini ära sorteeritud, kellega ja kas kohtuda.

Kõige “tegijamad” pildid Tinderis – prillidega – loomadest- pooliku näoga – teiste naistega. Hea töö, hea töö! Looduspildid ei lähe ka peale, ega Tinder fotoalbum ole. Hea meel, et sa said ilusa pildi tehtud aga swipe… to the left to the left. Lisapilte tihti vaadata ei viitsi, targematki teha kahjuks. Autod on ka ilusad, aga ma ei ole golddigger.

       

Või siis veel parem, pannakse aaaastate tagune foto üles. Või mingi sellise nurga alt, kus inimene pole no kohe üldse mitte enda moodi. Grammikestki. Pole ju mõtet feikida, kui on plaan kokku saada nagunii? Milleks? Aja raiskamine ju! Pilt võib ilus muidugi olla, ega reklaamfotod tehakse burgeristki nii, et ketshup on tegelikult liim vms. Aga päriselus võiks ikka sarnane pildile olla, sest see on lihtsalt teineteise aja raiskamine. Elu ON lühike!

Ja muide, mehed, et te teaksite. Tark naine googeldab teid väga korralikult ENNE kohtumist juba. Tasub oma google ja facebooki info kenasti läbi uurida ennem, kui peaks olema nö musta pesu. 😀 Aga ühe asja olen ma nüüd selgeks saanud juba. Kõik mehed EI ole sitapead! Ma üllatun iga päev korduvalt selle üle, kui vägevaid mehi olemas on. Like a kid in a candy store!

Happy Little Girl GIF

AGA, natuke sitapea peab olema. Või vähemalt sellise alfa ja badass mulje jätma endast. Kahjuks pole ainult, et head tüdrukud lõpetavad üksinda, vaid ka head mehed. Hea peab olema muidugi, aga seda ei tohiks väga ja varakult välja näidata. Head inimesed kahjuks tunduvad automaatselt nõrgad ja inimene instinktist lihtsalt otsib siiski seda tugevaimat isendit. Küll olen ise saanud korve, sest ma olen liiga nunnu ja armsake ja lisaks on endal olnud, et no super äge kutt, ilus, kõik klapib ja siis tuleb :” Sa oled nii nunnuarmaskullakenemusiilus, ideaalne naine.” Mida on ju nii ilus kuulda eksole, tohutult äge aga automaatselt midagi toimub enda tunnetega ja see inimene ei tundu enam nii THE ONE. Kättesaamatum peab olema. Selleks, et ma üldse oleks kunagi pikka suhtesse sattunud nähti meeletult vaeva. Hiljem mees tunnistas üles, et kõik oli planeeritud ja taktika ja tegelikult oli ammu huvitatud minust ja väga tõsiselt. Aga käitumine oli selline, et ma olin koguaeg segaduses, et kas ma talle üldse meeldin. The game – tahaksin vaielda ja öelda, et see ei tööta ja on inetu nii ja no ole sina ise ikka ja vabalt, aga fakt on – suhte alguses PEAB vaeva nägema ka siiski. Ei saa olla 100% lihtsalt sina ise, ükskõik kui vinge ja äge inimene sa oled. Proovitud – ” Sa oled nii armas…. aga…. me lihtsalt ei sobi, sa oled liiga nunnu ja hea.” Kõik mida/keda tõesti tahta, vajab tööd ja vaeva.

Kui inimene on nõus kohe suhtesse astuma, siis ta lihtsalt jätab kuidagi meeleheitel mulje ja kumbki ei tundu enam eriline. Kuigi see ei pruugi tegelikult üldse nii olla, võibolla kaks maailma ägedaimat inimest lihtsalt leidsid teineteist ja otsustasid aega mitte raisata. Aga see lihtsalt enamasti ei tööta nii. On vaja seda mängu, jahti. Lihtsalt on ja selle vastu ei saa. Ja nii mõnigi suhe ongi selle nahka läinud väga super inimesega, et üks kahest lõpetab selle nö mängu liiga varakult. Lisaks on osadel ka selline “kiiks”, kui nendega hea olla, siis nad tunnevad, et nad pole seda väärt, sest varem pole keegi nendega hea olnud. Ja nad tunnevad ennast ebamugavalt. Nii palju, kui ma olen kuulnud, siis paljudes suhetes on tegelikult emotsionaalne väärkohtlemine ja inimesed on sellega kahjuks harjunud. Ei öeldagi ilusaid asju vaid aina vingutakse, aga kuna see on normaalne ja kordub suhe suhte järel… siis on liiga harjumatu, kui partner lihtsalt ei mölisegi ja on armas. Mind siiamaani shokeerib, kui ma ütlen ilusale mehele otse välja, et ta ilus on ja saan teada, et esimest korda elus kuuleb sellist asja. Aga nagu selgub, siis nii ei tohi öelda! Siis ma olen kohe nunnu ja aww ja headaega, me ei sobi. Jube mäng on see kõik, et mitte per** keerata asju inimesega, kes väga meeldib. Aga samas… see on ju seda väärt? 😉 Ideaalset kaaslast sooviks ju siiski elulõpuni, siis võiks ka ju vaeva näha? 🙂 Sa oled ilus ma enam näiteks ei ütle ilusale mehele. Selle asemel ütlen näiteks :” Sa oled maru ilus mees… kahju vaid, et nii loll. :P” Mingi vimka peab asjas sees olema 😉 muidu kisub liiga nunnuks! Siirad ja ilusad komplimendid peaks tulema kahjuks harva. Muidu neid ei hinda ka, isegi kui need on tõesti ausalt ja südamest. Teatud asju lihtsalt ei muuda.

Aga okei, I’m out! Järgmisest nädalast siirdun natukene vähem kaootilise graafikuga postitama ja jätkan regulaarselt 2x nädalas. Mõtlen natukene elu ja tunnete üle järele kohvitassikese taga. 😀 Inside naljad omadele. Love ya!

Tissid & Tattood forever!

Lisaks suur tänu tagasiside, abi ja kirjade eest – D, T, K, R, M, M, M – eks ma pärast seletan teile M-dele milline M, kes oli. 😀  Tõesti loeb palju mulle, kniks!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.