Suvemiisu, miks sa norid Malluka kallal?

Olen saanud korralikult vastava sisuga kirju, peale seda, kui avalikustasin oma esimese räpploo.

Olen saanud kirju, et miks ma norin ja olen nii õel sellise “armsa värske ema” kallal. Lisaks olen saanud ka kirju, et hea töö, et sellise “pointless negatiivse inimrämpsu” kohta keegi lõpuks midagi ütleb. Lisaks on ka inimesi, kes kirjutavad “kes see mallukas on?” Nii palju, kui on inimesi, on ka arvamusi.

Esiteks – MIKS MITTE? Nagu päris ausalt ka, miks mitte? Avaliku elu tegelane, kes aina norib kõigi kallal. Just võttis ette Tere reklaami, mis on minu silmis igati tuus! Aga vot provvale ei istuvat.

Teiseks ja päris ausalt – aastaid tagasi võttis see naisterahvas minu nii pihtide vahele ja avalikkuse ette, kuigi mina ei olnud avalik tegelane. Ma sain tohutult sõimukirju postkasti ja mu elu oli põrgu. Aga argpüks nagu ma olin, hoidsin ma oma suu kinni. Eriti kuna tema mees, minu exkutt, ähvardas minust alasti pilte levitada, mida ma temaga meie suhte ajal jagasin. Mul on kõrini hirmus elamisest ja, et ma pean ära taluma, kui mind sitasti koheldakse. AITAB! You f with me – I f back.

See on vaid killuke sellest, mis ta minu suunas kirjutas, tekitas. Mallukas on SEE põhjus, miks ma üldse blogima hakkasin. Minu isiklikke asju oli nii palju juba avalikkuse ette toodud tänu talle, et mul pole mõtet enam lootagi, et mu “kunsttissid” oleksid saladus või muud. Maine on niigi maas, tänu tema valedele. Mis seal ikka?

Lisaks on räppimistes korralik “diss” teemaks. See on looming, see ei ole otseselt laim. See on lugu, kus on palju fakte ja lisaks ka ilustust. Lühiraamat.

Peamine, miks ma seda postitust üldse kirjutan – nii mõnedki seletavad, et ju ma olen maru nukker ja kade, et ma sellise loo tegin ja, et ju mallukas läheb mulle maru korda. Et asjad oleksid selged.

JAH, MALLUKAS läheb mulle korda. Absoluutselt. Ma jälestan teda hingepõhjani. Peale tema tatoveeringute käib mulle iga asi temas vastukarva. Äkki see ei oleks nii, kui ta poleks suutnud pea aasta minu elus teha väga närviliseks? Seletada andmekaitsele, et minu infot ei tohiks nii jagada ja seletada suvalistele postkastis, et miks ma olen “psühhopaat”. Väga väga ebameeldiv oli kogu see asi. Kui minu kallal võis nii hakata inimsema ühe süütu ja paari mitte nii süütu kommentaari pärast, siis miks mina ei tohi teha midagi, kui minust tehakse lausa postitused, kus kasutati mu pilte ja tervet päris nime? Eriti, kuna tema ju ON avaliku elu tegelane.

“See hammas hamba vastu käitumine on nii lapsik.” Ongi – a mis siis? Peangi lihtsalt ära taluma ja alla neelama? Ja ma olengi lapsik! Mul on konkreetselt ajus kahjustused. Mul on Multiskleroos ja ma olengi haige inimene. Nii? Ma ei salga seda, ma ei vabanda ma lihtsalt ütlen kuidas asjad on. Ma EI olegi normaalne. Kui ei meeldi, ära loe. Kui ei meeldi, mölise vastu, kui see enesetunnet leevendab. Enda sisse igasugu jama koguda on väga väga halb idee, sest ükskord plahvatab.

Oma elu jooksul olen ära talunud, et mind peteti. Peksti. Laimati. Rahasi välja peteti. Manipuleeriti jne. Kõike seda talusin naeratus näol ja osati talun ka siiamaani, sest mõnega lihtsalt peab. Aga ma ei kavatse elada oma järgi jäänud elu halli massina ja kõike taludes. Aitab! Kui minuga ollakse hea, olen ma parim inimene ever. Aga kui ei olda…

Ja nii peakski olema, you get what you give. Võtan kogu jama, mis ma siit vastu saan, sest nagu näha läheb see osadele korda. Bring it, ma ei keela ja ise tekitasin selle. Muidugi on mul sitt kuulata, et ma ei oska räppida ja ma olen paks ja kole ja mida kõike veel. Aga, nagu ma ei oleks enamus sellest juba varemgi aastaid kuulnud?

Ainus erinevus on, et nüüd ma ütlen VASTU!

Pildiotsingu drop mic gif tulemus

Järgmine räpp tuleb muide teemal MMS, niisiis MMS joojad, pange oma viha juba ootele!

Kadeduse ja nukruse kohalt – kade olen ma vaid ühe asja üle – et selline jama, mida ta genereerib, müüb. Absoluutselt olen ma kade. Ma olen kõigi peale kade, kes suudavad sitast saia teha ja raha kokku ajada täieliku lollusega. Need, kes teevad seda positiivse lollusega, neid ma aga samas respectin. Aga, et ma olen nukker ja kurb oma elu suhtes? Kui ma oleks nukker ja kurb selle üle, et ma olen ravimatult haige, siis ma oleks juba eneka teinud – trust me. Ma ei saa nukker ja kurb olla, sest ma ei saa seda endale lubada. Kui ma talusin ära oma eelmise abielu ja kõik selle, mis lahutusega kaasnes ja ma olen siiamaani elus – järelikult olen ma bloody paganama ekstaasis! Life has never been better.

Lisaks kurb tõsiasi, kallid naised. See, et kui kedagi maha tehakse, sest ollakse kadedad on lihtsalt loll ettekääne, et teine ennast paremini tunneks. Enamasti tehakse maha inimesi, SEST nad ei meeldi. Lihtne ja loogiline. Ma olen ääretult kindel, et malluka fännid, kes jooksid mind maha tegema, ei ole minu peale kadedad – ma lihtsalt EI meeldi neile. Tunnen kaasa kõigile, kes alati seletasid endale, et “see piff on lihtsalt kade, selle pärast teeb maha mind.” Sorry, ei ole eriti suur tõenäosus. Vahel juhtub ka nii muidugi, aga pigem oled sa selle inimese jaoks lihtsalt ebameeldiv.

Nii, nagu malluka sõbrannagi mulle ütles, on mallukal endal täiesti suva minu loost, siis kallid tema fännid – get over it. Tal on suva, kuigi tema jaoks on see personaalne. Kui tühi on teie enda elu, et teile korda läheb, kui talle ei lähe? Kui igav sul on, et sinu hingele see haiget teeb? Või ajad sa taga pühaku staatust? Saa üle – kedagi peale minu ei koti ja ei peakski kottima! Mulle tehti liiga, mina halan ja minu egol on aia. That is it. Psühholoogil käin ka muidugi, ära muretse. See lihtsalt on osa teraapiast.  😀 Pildiotsingu it is all good gif tulemus

Lõpetuseks – epic lüürika. Honesty is gonna be illegal!

4 comments

Skip to comment form

  • Maia on January 4, 2019 at 17:12
  • Reply

  Aga ise laksid ju tuli norima, milleks minna rasedale naisele raakima tema mehest, miks laksid uldse torkima, mees oli ju edasi lainud, uue leidnud ja nemad koos alustasid uut elu ja laps oli tulemas.
  Milleks olla uss ja torkida niimoodi, minu meelest ise tahtsid liiga teha, aga vastu said rohkem kui lootsid, taiskasvanud naine oleks oma viga tunnistand, vabandanud ja edasi liikund.
  Nuud aga teed endast kannataja, sul on omal mees olemas, kas pole aeg juba exist ule saada?
  Mina olen suht erapooletu lugeja, aga siin oled kull ise suudi.

  1. Ma läksin ütlema vaid, et hea isa saab. Ja lisaks veel miks üldse? Sest Kardol oli mure, et ta naine ei hinda teda ja teeb aina maha ja lõugab jne. Ja me olime siis sõbrad. Ma ei tohi sõpra kommenteerida? 🙂 Ja erapooletust on asi kaugel sinu kommentaari lugedes 😀

  • marks on January 13, 2019 at 18:22
  • Reply

  selle peale … vötame 🍾🥂 … vabalt … ✌️

  1. Diil!

Leave a Reply

Your email address will not be published.