Ripsmepikendused, püsimeik, bikiinid – suveks laisalt ilusaks!

Tsau! Tere suvele eksole! 🙂 Päike paistab silma ja ilmad on mõnusalt soojad. Inimesed on ka peast soojad, aga no see selleks! 😀 Igatahes, kuna ma ise olen ka natukene sooda, siis panin ennast kirja bikiinivormi võistlusele ja 20ndal ongi juba casting. Närv on laes ja miks ei peaks olema, kui üks peategelasi seal on Marek B Kalmus. See nimi üksi juba tekitab meeletu aukartuse ja paneb varba värisema, aga noh, julge hundi rind on silikooni täis… 😀 Käis nii vist see ütlus? Selle castingu jaoks oli vaja vaadata endale aga bikiinid, kingad ja natuke korda ka teha end. Ehk nüüd siis lähemalt pealkirja teemadest.

Lasin endale teha püsimeigiga kulmud.

Tartus Avancia salongi Rena juures – sest tema kulmude pildid olid mulle maru ammu silma jäänud. Hoiatan! Alguses on kulmud väga tumedad ja see võib tõesti ära ehmatada, aga siis ma soovitan teha mingi Snapchat filtriga pilt ja saab täpsemalt aru, millised need hiljem jäävad. See rahustab maha kohe. Ja muidugi, kui oled eelnevalt uurinud erinevaid töid selle tegija poolt, siis on ka usaldus olemas! Minu jaoks oli valu täiesti olematu, aga eks tegemise ajal pannakse suht alguses juba ka tuimestav geel peale – siis ongi 0. Nokamüts tasuks kindlasti soetada, kui on plaan suvel püsikulmud teha. Mina igatahes olen erakordselt rahul ja alumine pilt ongi filtrivaba ja tehtud peale seda, kui kulmud teist korda üle tehti – 5 päeva peale protseduuri näen ma siis hommikul ärgates selline välja. Not too bad, eh? Video filtriteta ka!

Ripppsmeeeed! OMG, Anna Ilusalong Beautiq-st on mustkunstnik!

Kauba peale saab nii meeletult palju positiivsust, et ma käiks tema juures vist iga päev…. vahepeal suht käisingi, sest mul on hirmus komme praegu ripsmeid kakkuda, pole harjunud. Ja siis need ei püsi nii kaua, kui peaks aga ma vaikselt juba suudan hoida end nende sasimisest. Mina lasin endale panna klassikaliste ja volüümide segu, sest see on parim mõlemast maailmast! Miks valida, kui võib saada kõik! Lisaks teeb Anna ripsmeid kuidagi nii hellalt, et ma iga kord kahtlen, kas ta üldse teeb midagi. Ei tunne grammikestki, lihtsalt nagu mõnus tuuleiil sasiks ripsmeid! Üleüldse on väga mõnusa auraga salong – soojust täis ja lihtsalt ooteruumiski istuda on rahustav. Ja sussikesed on seal näiteks kristallidega… enamus ajast ma lihtsalt vahtisingi neid. Kindlasti tahan tulevikus seal esimest korda elus ka pediküüri ära proovida, sest mul on nüüd lõpuks lahtised kingad.

Ja nüüd bikiiiiniiid!

Castingu jaoks oli vaja ühevärvilisi bikiine ja kontsakingi. Kuna ma olen kaalust alla võtnud sellest ajast, mil ma viimati neid asju ostsin, ehk umbes 5a tagasi 😀 … siis selgus, et kõik on mulle suured ja peab uusi uurima! Vaatasin mitmed eri kohad läbi, aga enamus olid mustrilised ja lõpuks suundus samm New Yorkerisse, kus oli kohe mitu paari, mis mulle VÄGA meeldisid. Suure hurraaga tahtsin osta muidugi erkroosat, sest, no …. roosa! Aga kuna balceonette korv mulle väga ei meeldi, suudab isegi minu silikoonid kuidagi ära kaotada, siis proovisin ka teisi bikiine. Poleks arvanud, et otsustan tumesinise super pushup bikiini kasuks, aga see komplekt oli seljas lihtsalt parim. Ülimugav ja figuurile ka ilus.

                                

 

Shhhooooes sain ma Stroomi keskuse Italyna King poest. Nali naljaks, aga esimesed mugavad kontsakingad eal. Harjutama pean ikka end nendega! Suurus ei loe, kindlasti tasub eri numbreid proovida ja eri mudeleid ja võrrelda mugavust. Ega ikka pole õige, kui pead kingi kandes niisama seistes juba valudes olema – siis lihtsalt pole sobiv king tegelikult! Ilu alati ei nõua ohvreid! Kuigi, kuna kingakesed on kristallidega, siis ma võin auto alla jääda küll, sest ma aina vahin neid…

                                                           

Varsti on tulekul ka pisike fotoshoot minu särgikestest, mis ma endale tegin, sest ma olen tohutu motiveerivate ja lõbusate lausete sõltlane. Positiivsus on minu sõltuvus! T-särgipoes said need trükitud, väga abivalmis ja asjalikud on nad seal ja kujunduse tegi minu ideest mulle OLE.ise! Väga kiidan. Aga ühe asjaga panin ma mööda – ma ei arvestanud oma rindade suurust ja praeguseid särke on tänu sellele tülikas lugeda. Aga no vigadest õpitakse ja järgmine kord läheb paremini! Ja selle kõige käigus, tekkis mulle ka päris MINU logo! Everything happens for a reason!

Nii aga praeguseks kõik, Pisi soovib kaunist päikest oma karbist… sest miks peaks kallis pesas olema, kui sul on karp eksole.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.