Noh, ongi kellad!

Ehk natukene naiselikumalt – kuidas ma suhtesse sattusin. Tahtsin alustada meie Tinderi chatiga… aga see jou on Tinderi juba maha lasknud. Jou, sest jobu ei tohi talle öelda! Siis on jou! 😛

Igatahes vaatasin, et üks mees on mulle superlike pannud. Mitte lihtsalt mees, aga no tohutult hot kutt! Esimesed laused olid ka natukene ebatavalised, ahvis mu profiilist lauseid ja oli juba välja uurinud, et mulle meeldivad kassid. Jutt jättis mind siiski suht külmaks, olgem ausad. 😀 Aga vot pildid… panid ropendama lausa. Ja seda ma ka tegin… 😀 Seletasingi kohe, et krttttttttt nii ilus mees ja küsisin kas saan superlike vastu ka kuidagi panna. Ja lisasin juurde gifi, mida ta siiamaani aina meenutab.

Pildiotsingu alyssa milano gif tulemus

Jutu põhjal ma vaatasin, et ega ta väga jutukas ei ole ja no selline… vanilla. Aga pildid olid väga head, imeilus nägu – lõuajoon, heledad silmad. 100% minu maitse. Kutsusin ta varsti facebooki edasi suhtlema, sest Tinderis on natukene tülikas, sest seal suhteliselt miljon jutustajat. Facebookis oli ta natukene jutukam juba ja varsti kutsusingi ta ise deidile. Põhimõtteliselt sain korvi – meil pole siiamaani ühtegi deiti olnud ka. Ta ütles, et lähme pigem niisama jalutama, mitte deidile. Kaval lüke – mu profiilis oli kirjas, et esimesel deidil ma ei seksi. Noh… meil pole esimest deiti siiamaani olnudki, kuigi suhtes juba oleme. 😀 Good game!

Minu jaoks maru naljakas oli see, et ta oli väga Mr Perfecti moodi. Välimuselt ja ka käitumiselt, huumorisoonelt, head kombed ja isegi sarnased huvialad jne. Aga ega ma ei imesta ka, ma ju teadsin väga hästi, millised mehed mulle meeldivad. Ja kuhu ta mind kutsus kokku saama? Vabadussamba alla, seal sain ma ka Mr Perfectiga meie 3ndal kohtingul kokku… No jah siis… 😀 Aga praeguseks saan öelda ka, et Mr Perfect on ikka veel Mr Perfect, see pole muutunud ja ei muutu, aga… Raulil on iseärasused, minul on iseärasused – me oleme 2 tükikest puzzlest, mis sobituvad ideaalselt omavahel. Raul on hoopiski… the One 😉 See võidab mehe, kes on ainult ideaalne! 😀 Upgrade noh! Juba see, et minu viies kass – Pätu, musta värvi kiisu, on Rauli sugulaste juurest, näitab, et asi on saatuses. Siis hakkas ka abielu eriti kiirelt allamäge minema, kui Pätu perre tuli. Vot nii.

Pätu tegi!

Aga ootan mina siis, jõudsin varem nagu ikka. Ja järsku näengi, et üks väga naeratav kena kutt saabub. Huuh, nice, päriselt ka ilus – vedas! Ja siis me käisimegi mööda vanalinna ja baltjaama jne jalutamas. Tutvustas mulle, turistile neitsitorni. Mina ladusin talle aina oma vigu ette ja enamus nendest olin juba facebookis ka ära seletanud. Nii oma haiguse, kui ka igasugu muid asju ja ka seda muidugi, et suhet ma ei taha absoluutselt! Üritasin paika ära panna, et mees saaks aru kas on mõtet minuga hiljem veel kohtuda. Väga kihvt ja tore oli ja teepeal kohtusime ka mõne ta sõbraga, ka PARIMA sõbraga – kogemata. Siiamaani ajab, et kokkusattumus, ma ei kavatse seda eal uskuda. 😀

Igatahes lõpuks viis viisakas härra mind koju ja selgus, et see tema vana rajoon ka. Igasuguseid imelikke ühiseid asju ja kokkusattumusi on selgunud praeguseks. Ja siis tuli aeg öelda tsaupakaa. Minu silmis olin ma friendzoned ja no, et siit ei tule midagi rohkemat. Tore mees, ilus ka aga natuke liiga armas minu jaoks – heakene selline, kuigi tatoveeringud ja puha. Ja siis ta tegi mulle põsele musi… ja siis ma tegin vastu viisakusest… ja siis ma ei tea mis juhtus, aga järgmine hetk me suudlesime. Koju minnes olin ma segaduses ja mõtlesin, et okei no fine, päris friendzone pole ja vaatame, mis edasi saab.

Järgmine päev oli mul ühe teise noormehega deit, kes mulle ka väga meeldis. Eks mul oli igasuguseid deite paigas ja valmis pandud, suhet ma ju ei tahtnud sel aastal! Mitteeeeeeeeee mingil juhul! Raiu või tükkideks, suhtesse ei lähe! Õhtul peale deiti olin sõbranna juures ja veinitasime, deit oli maru äge olnud ja oli palju muljetamist. Õhtul kodupoole liikudes kutsus Raul mind veinitama, olid sõbraga ka linnas just. Mõtlesin, et see pole eriti hea idee ja ma väsinud ka ja igatsesin koju miisude juurde. Üldiselt suhtlesime me netis väga palju ja ma hakkasin aru saama, et see on natukene liiga armas mees minu jaoks. Vanilla noh! Ma tahan badas*i!

Pildiotsingu dean gif tulemus

Aga siis ta kutsus mind jalutama järgmine päev… mõtlesin, et no mul nagunii plaanis jalutama minna, et võib siis ju pigem juba kaaslasega. Saime kokku ja jalutasime kenasti, jällegi no selline armas härrasmees. Nunnu ja viisakas ja igati awwww. Käest kinni ja ümbert kinni jne. Teepeal kohtasime jälle ta sõpru, no eksole… KOGEMATA muidugi. Üks tahtis teda ära jooma viia, aga ma sain aru, et Raul pole väga huvitatud ja haarasin naljaga ümbert kinni ja ütlesin, et ta on täna kahjuks naisega. Koheselt sooviti meile õnne jne ja sõber liikuski edasi. Päästsin pidutsemisest! 😀 Nägin ka kuidas Rauli nägu läks väga särama selle peale ja mul hakkas natukene valus. Ma ju ei taha suhet. Nii armsale inimesele ei tahaks haiget teha ja jäi mulje, et ta vist loodab enamat siiski. Õhtu oli imeilus muidugi aga mõte oli, et vast pole hea idee seda jätkata.

Järgmine päev ajasime ka juttu mõnusalt ja tal oli bändil proovikas ees. Meil oli jutt eelmisel päeval, et ma lähen sinna, kaalusin, et äkki see pole siiski hea idee. Aga siis mõtlesin, et no kamoon, see saab äge olema, nostalgia ka, kuna polegi väga ammu käinud proovikates. Mis see ikka liiga teha saab? Tuldi viisakalt järgi, vahepeal olin talle selgeks õpetanud, et naisele avatakse autouks. 😀 Sain bändiliikmetega tuttavaks, ühte juba olin näinud ka ja kõik olid maru toredad. Ja siis hakkas proov pihta vaikselt. Nägin Rauli hoopis teisena – asjalik, mehelik, kamandav sutike jne. Hmmm…. veits nagu justkui bada**… Vaatasin, kuidas sõpradega nalja viskas ja olid tögamised jne. Hmmmmmmmmmmm…. Ja siis… Ta hakkas laulma. 5 sek hiljem ma filmisin seda endale mälestuseks, sest 5 sek enne filmimist sain ma justkui ämbritäie vett kaela. Sekundite vältel armusin ülepeakaela ära. Esimene mõte peas oli ” Oh I’m so fu**ed now!” Mehel tuli esinedes HING välja! Selline kirg! Ülejäänud aja ma lihtsalt vahtisin teda suht suu ammuli. Vahepeal sain aru, et bändikaaslased ka panid seda tähele ja said irvitada natuke. Aga no…. see mees…. huuuhhh!

Pildiotsingu alyssa milano gif tulemus

Kogu arvamus sellest, et ta on liiga Vanilla, kadus. Agaaaaaaa suhet ma ikkagi ei tahtnud! Ja peale seda proovikat käisime me veel jalutamas ja nüüd olid suudlused hoopis teised. Kirg oli sisse tulnud! Jalad läksid nõrgaks juba suudlemisele mõeldes. Tihti keset suudlemist tõmbusingi eemale ja ütlesin, et huuuhhhh hoia eemale. 😀 Sellest kirjutada on ka väga raske! 😀 Ta sai ise ka aru, et midagi on drastiliselt muutunud. Koju jõudes jutustasime netis edasi ja kuidagi läks jutt selleni, et ega me tegelikult ei ole huvitatud teistega edasi mehkeldamisest. Kumbki. Kuigi no suhet ei taha! Aga no… ja siis on mul kõik maru segane, et kuidas see asi nii läks aga järsku olimegi suhtes. Paigas! Parimale sõbrannale julgesin ma sellest rääkida, aga teistele mitte. Ma olin ju sajaga seletanud, et ma ei tahhhhha mingitki suhet!!! “Isegi, kui tuleb ideaalne mees, IKKA EI TAHA!”

Ja järgmisel hommikul läks kuidagi teemaks, et mõlemal on inimesi, kellega on justkui deidid plaanis ja maru tüütu on nüüd ükshaaval kõigile seletama hakata, et tead, selline asi juhtus nüüd… Kuna ma facebooki suhtestaatustes pole just spets, siis ma privaatselt nagu naljaga panin, et oleme suhtes – arvasin, et vaid tema ja mina näeme ja ta peab selle aktsepteerima. Aga selgus, et olin pannud avalikult. Aga ta ei ehmund ära sellest ja pani veel avalikumaks. Nagu ühendas meie kontod omavahel ära, samal ajal, kui mina sajaga vabandasin, et ma sellise jamaga hakkama sain. 😀

Pildiotsingu dumb gif tulemus

Ja siis oli selline suur milestone. Meil käis üldse kõik kuidagi VÄGA kiirelt ja ma pole eal midagi sellist tundnud. Eal. Ja päevi ketras peas, et ma ju armastan teda ja ma tahaks seda öelda, aga nii ruttu ei tohi ja kuidas ma üldse tihkan nii ruttu armastada? On see armastus üldse? Misasi see on, mida ma polegi eal nii sellisena tundnud? Sain end nii maha rahustada, et ütlesin talle ” Head over heels, babe” mis tähendab, et ma olen sajaga ära armunud, aga ma talle seda selgitama ei hakanud. Ja siis ma olin tal külas ja ma tundsin, et no vot ma enam ei suuda. Panin jutu sisse “That’s why I love You” ja peale seda tekkis meie esimene selfie koos. Null vastust tuli. NULL!!! Tunnike hiljem ütlesin ma talle uuesti ” I love you” ja suudlesin teda kohe peale seda. N u l l reaktsiooni. Isegi ” aww” ei tulnud. Ok, ma ei teinud ka sellest välja aga jäi maru kripeldama. Ja küsisin umbes tunnike hiljem, et ta nagu üldse ei kuulnud mida ma talle vahepeal ütlesin? Ja jutust sai vaikselt aru, mis teema on. Eks mul oli närv sees, et nüüd tuleb loeng, et ” Helery, nii ruttu ei käi need asjad” aga tuli hoopis lause ” See meil… see ongi ju armastus”. I almost dided. Seletas ära ka, et ta ingliskeeli ju lasi kõrvust mööda ja ei tajund ära. Pealegi ma rääkivat nii palju, et ta alati kõike ei kuula… Pffff siuke jou! 😀 Aga ma saan aru, ma tõesti räägin palju, ma isegi ei viitsiks kuulata.

Ja siis ma ütlesin talle ilusti ” Ma armastan sind” ja sain vastu ” Mina armastan sind, musi!” – I so ded!

Pildiotsingu spongebob blush gif tulemus

Praeguseks oleme mõlemad väga hämmingus, kui palju meil omavahel asju klapib. Isegi toitumine on sama. Eelistused, prioriteedid, maailmavaated jne. Tema on täpselt see, mida ma mehes alati otsinud olen, aga arvasin, et sellist komplekti ei saa. Bada** mehed ei ole hea südamega ja armsad ja head mehed on liiga nö eided. Aga vot… erand kinnitab reeglit. Eks ma tögan ja kiusan teda ikka, et maru eit on minuga. 😛 Aga samas see on üks põhjustest, miks ma teda ülepeakaela armastan! Ja kiisud armastavad ka teda juba! See ajab natukene marru, sest no MINU kiisud ja ronivad nii kellegile teisele kaissu eksole! 😀 Konkreetne pere tunne on koos olles. Hommikukohvi, niisama jutustamised, jalutamised, Stone Sour, Bourlesque showle viisin – ühised huvid on olulisemad, kui ma eal arvasin. See muudab ikka tohutult, kui suur lähedus omavahel on. Tunne nagu oleks juba aastaid koos olnud.

Kõigest ma aga ei räägi, sest maru isiklikuks kisub! 😀 Aga võin öelda, et KÕIK, mida ma mehe kohta paika olen pannud – klapib! Va see, kuidas ta mind alguses sebis. Seal ta feilis ikka korralikult! 😀 Aga absoluutselt kõik, mis ma eal olen unistanud, et võiks olla suhtes – ON! Ja lisa boonuseidki! Sa lihtsalt mõtled inimesele ja juba on elu suurepärane… Ta on samamoodi imelik, nagu mina. My kind of crazy! Everything happens for a reason ja kõik, mis meie elus juhtunud on, on meid toonud siia ja vorminud meid teineteisega ideaalselt sobima. Issssand milline eit ma olen praegu selle postitusega. JUBE! 😀 Järgmises olen tagasi normaalne! 😀 Üritan vähemalt!

Tsiteerides oma bestikat ” See ongi riil laav!”

Aga kõigile teile – ärge leppige! Oodake oma SEE õige ära! Pigem olla üksi ja õnnelik, kui halvas suhtes. Lisaks, kui oled vale inimesega, röövid sa ära nii endalt, kui ka temalt leida SEE õige, kes armastaks jäägitult!

Ärge tehke nii teineteisele. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.