Naabrid põrgust!

Põrgulike teemade jätkuks…

Eks elu jooksul on olnud erinevaid elukohti nüüdseks üle viie. Nii Eestis, kui ka Soomes. On olnud igasuguseid lühikesi seiku ja armsaid inimesi aga täna jutustan ühest konkreetsest…

Pisikese kutsukesega ilus naesterahvas sattus minu naabriks. Ma sellest vene neiust ei hakka rääkima, kellel temperament üle ääre kees, kui ma tihkasin talle öörahu seadusi selgitada. 😀 Ja ma ei hakka rääkima ka neist ägedatest härradest, kes mulle alati abi pakkusid, ükskõik millega. Võtan ette selle kõige ägedama vaid! Nimeks paneme talle hellitavalt Kullake.

Mitte, et ma oleksin vastikult nuhkiv naaber, aga kui seinad on ikkagi tugevad ja isegi sealt asju läbi kostub… siis saab nii mõndagi teada. Kullakesel oli kooliaealine laps ka, alguses vaatasingi, et selline ema lihtsalt. Kena, sale, hoolitsetud ema lapse ja mehega. Aga see mees miskipärast aina vahetus… Alguses ma arvasin, et autod lihtsalt vahetusid. Või lihtsalt oli maru populaarne naisterahvas.

Pildiotsingu neighbors gif tulemus

Kuna maailm on maru väike, sain teada, et lahutatud ja endine mees oligi talle selle elukoha ostnud. Hea töö! When she leaves, she leaves with half. Oeh oleks endalgi olnud selline mees, kellelt oleks olnud, mida võtta… 😀 No igatahes, see selleks, saame aru, lapsel ka kodu vaja ju.

Nii, vahepeal oli siis meil üks ja sama pidev härra pikemalt käimas. Auto oli kallis ja pidu oli tihe. Õnneks sõnumi peale lõpetati enamasti pidu ära, kui öörahu käes oli. Või kui uksetaha minna ja koputada, siis pandi vaiksemaks ikka. Ust kunagi ei avatud muidugi… ei tea, mida ta kartis? Lisaks oli miskipärast pidu pannes alati vaja aken lahti hoida. Keenjus!

Ja siis tekkisid sellised seigad, kus Kullake magamistoas karjus nii, et ta enese kooliaeline laps kukkus selle peale teises toas nutma. Mõtlesin hirmuga, kas peaks politset kutsuma? Saatsin ka vastava sisulise sõnumi peale vastu seina kolkimist. No mõelge ometigi, röökimine oli selline, nagu kedagi pekstaks. Nagu kedagi pekstaks samal ajal, kui keegi voodil hüppab… Peale sõnumit võeti koheselt vaiksemaks. Ju vist polnud vaja politseid kutsuda? Kullake üritas vist lihtsalt lapsele uut isa kodustada… Eks neid kodustamisüritusi oli teistegagi veel ja veel ja saime kenasti sms sõpradeks nii. Aga lõpuks kolis ta oma voodi siiski teise tuppa ja sain minagi rahus magada.

Vahepeal oli kihvt kuulda, kuidas Kullake oma sõbrannadega, kaaskaevuritega, akna all maailma muresid lahendas. Küll olla jube, kui naine viib prügi ise välja – ei kõlbavat see kusagile. Küll räägiti taga sõbrannasid, kes liialt pidu panevad. Oleksin tahtnud mainida, et minu silmis on nende 3-4 korda nädalas ka veits palju, aga eks igaühel omad kriteeriumid. Lisaks – õige naine, ei tee suht midagigi, mida võib liigitada mehe kohustuste alla! Ma olen ikka maru vale naine. Eks sellepärast mind kaevurite kluppi pole võetud ka.

Ühe korra oli mul suur au näha Kullakest ka meigita. Ei tundnud alul kohe äragi, no täiesti teist tooni nahk isegi! Tedretähnidega ja suhteliselt kulmudeta heledanahaline neiu oli see hoopiski, nagu selgus. Minu arust oli ta nii hulga ilusam, sutike justkui päris inimene! Aga eks jällegi igaühel oma maitse.

Pildiotsingu makeup before after tulemus

Vahepeal oli ka päris huvitav kuulda, kuidas Kullake oma lapse ja peikadega suhtles. No neil aegadel, mil oli vaja “natuke” kõvemini rääkida nendega. Mulle tundub, et vist oli keegi kuulmisraskustega seal. Eks poeg oli selles eas ka, et talle vist õpetati suguelu asju, sest tihti oli kuulda lauseid “Mine put*i” ” Tü*a, käi vi**u!” ja muud klassikat, mida võibki ju kasutada, et selgitada noorsandile meheks saamise võlusid. Selles suhtes ikkagi maru hea ema ju, et pojale õpetab! Poeg hiljem õpetas sõpradelegi edasi ja kordas ka emale neid samu asju. No kordamine on tarkuse ema ometigi!

Teate ma ei saa ikkagi mitte rääkida sellest temperamentsest naabrist! 😀 Kullakesele lisaks oli paar kuud üks eriti ilus vene rahvusest blond neiu minu naabriks. No ikka selline, et pilk jäi pidama. Paar kuud olid nad sel põhjusel, et neil tekkisid mingil põhjusel makseraskused. Igatahes, ühel ilusal ööl pidutsesid nad päris ohtralt. Kell 00.30 minake mõtlesin, et tahaks ära magama minna. Öörahu algas tegelikult juba 22.00 sel päeval. Läksin siis kenasti ütlema, et öörahu on tegelikult ja võtate ehk vaiksemaks, sest öörahu algas juba kell 22.00. Näitsik kukkus karjuma “Teate, seadusega on kirjas, et öörahu algab alles 00.00!” vastasin viisakalt, et nädalavahetusel on see tõesti nii, aga praegu on tööpäev ja isegi, kui oleks nädalavahetus, siis kell on ikkagi 00.30 juba. Ooooiiii blinnn! Neiu sai hiiiirmus vihaseks :”Davai, tule ütle mulle seda näkku, slju***” Kas ma nagu ei öelnud seda näkku just? Igatahes ma ütlesin, et no tavai 😀 aga tal mees kiskus ta eemale ja vedas tuppa ära. Hiljem tuli mees vabandama selle intsidendi pärast, seletades, et naine tal on idioot. Küsisin, miks ta temaga on siis? “No aga sa nägid teda ju? Hot on!” 

Pildiotsingu blonde stupid girl gif tulemus

Pidin nõustuma. Ilus oli ta tõesti! Hetk hiljem karjus see ilus neiu :“Kasi tuppa tagasi, raisk!” Oo seda graatsiat! 😀 Igatahes, mees läks tuppa tagasi, kust hetk hiljem kostus natuke laamendamist ja krohvi kukkumist. Praeguseks on teada, et lõpuks anti nad võlgadega ja kahjustuste tekitamise eest kohtusse, üürileandja poolt. Eks see kaevur kaevas vist vale mehega. Eks neid taolisi neiusi on päris palju, sõbrad Tinderistki räägivad, et nad testivad kohe ära asjad. Neiut ei kutsuta kusagile kallisse kohta vaid pigem hoopiski jalutama. Mõni seletab lausa nimelt “tulen rattaga” või “tulen bussiga”, et neiul poleks kohe teada auto olemasolust. Üldiselt ma leiangi, et esimesel kohtumisel kohe mulje avaldamiseks kusagile uhkesse kohta viia on lollus. Võiks ju ennem välja uurida, kas see neiu uhket kohta üldse väärt on. 😉 Säästab enda aega, raha ja närve. Lisaks, mulle ei meeldigi, kui mees kusagile restorani kohe veab. Pole selline vaba ja mõnus tunne ja ma arvan kohe, et ta eeldab, et nii ostab mu ära vms. Alguses ikka jalutama, maalt ja hobusega, aga riided võiksid ikka terved olla ja mitte jätta neiule muljet, et mees ise kaevur on. 😀 “Vaata, ma tõin meile võiku ka kaasa, ema tegi!” Pole ka parim idee! Või veel hullem, kui vaid endale võiku kaasa lasi teha ja neiule ei pakugi… On olnud ka selliseid mehi, kes ongi oma banaanidega ja ütlevad “Sorry, mul vaid 4tk ja mul sinu jaoks lisa pole, sest muidu on mul valgud ja süskarid toitumisplaanis nihkes.”

Aga tegelikult, mida ma siin ikka kritiseerin kullakaevajaid eksole. Kade olen lihtsalt! Ise, va lollakas, olen vaid armastusest ja õhust koos olnud. Elagu Kullakesed! 😛

Pildiotsingu golddigger gif tulemus

Leave a Reply

Your email address will not be published.