Minu aasta algus ja lõpp – pauguga.

Aasta 2018 on minu jaoks olnud väga suurte muutustega. Algas lahku minekuga – lõppes pulmadega. Alustasin pauguga, lõpetan “pauguga”. No kuidas nii samal aastal saab? Kui sa oled suhtes nartsissistist psühhopaadiga ja siis leiad oma THE ONE, siis no ikka saab küll. Ma ausalt ei kujuta ettegi, et mu mees jätaks mind maha lamama, kui ma kukkunud olen, sest tal on vaja millegi pärast “kruvikeerajat otsida”. Erinevalt siis exist.

Alustame siis sellest mustast august. Suhe oli juba pikemalt nigelal pool – mehe parim sõber oli gay ja temasse armunud. Lisaks oli ta ka minu parim sõber ja pidin aina lohutama, kui mulle oma armuvalu kurtis. Eks see oli üks suuri stressoreid. Teise asjana oli juba ammu aru saada, et mees käib kuidagi imelikult ööseks ära teises linnas. Vahetab paroole asjades tihti, millele mul oli varem ligipääs… Ostab kalleid kreeme, lõhnu jms. Eriti hulluks läks asi, kui ma tähtpäeva puhul talle 5000 eur kinkisin, et uus auto osta. Pidi valima pereauto… valis katuseaknaga spordika. Noh, ega ma just väga loll ei ole ja neid armukese märke oli lademetes. Teadsin ma muidugi ka kes see oli, kellega ta vahepeal “hommikuti jooksmas käis”, üritas enda juurde kaaspartneriks tööle saada, et koos firmareisidel käia, kuigi neiu IQ ja kogemused ei küündi sinna maani mitte mingi nipiga. Pereema kolme lapsega ja “õnnelikus” suhtes, kes ei julenud minuga silmsidetki luua.

Lõpus, kui meil oli juba plaan lahku minna, sest ma ei suutnud enam taluda seda kõike – siis läksid asjad veel hirmsamaks. Ma hakkasin maru vastu ütlema, kui ta oma sõpru halvasti kohtles või midagi inetut tegi. Ja see vot ühele nartsissistile EI meeldi. Ta ise ütles otse mulle ära, et tegelikult on ta palju-palju aastaid valetanud ja teeselnud, et tal tunded üldse eksisteerivad. Ükskõik mille suunas. Näiteks käib ta matustel, nuga taskus, et pisarate tekitamiseks see endale kätte suruda. Ja ta kahtlustab, et ta on nartsissist, psühhopaat. Alguses ma naersin muidugi aga peale seda, kui ta manipuleeris sellise olukorra, et tal parim sõber hoiaks mind kinni. Privaatses ruumis, kus oli meid vaid 4tk… samal ajal, kui tema kickpoksijast armuke mind lööb… ja mu exil endal on irve näos. Siis mulle jõudis kohale, et seal on midagi väga musta.

Ma otseselt ei süüdistagi selles kõiges kedagi peale enda ja oma exi. Tema manipuleeris meid kõiki sellesse olukorda ja meie olime piisavalt lollid, et seda mitte ära tajuda. See oli tema võimalus mulle kohta kätte näidata ja lisaks testida, kui palju on teised tema nimel nõus tegema. Tema juures on asjad nii katki, et tyyp füüsiliselt erutub, kui saab trennis peksa või peksta kedagi. Aina kekutas silm säramas, kuidas kunagi ammu peale pidu peksis oma sõbra üleni veriseks. Detaile kirjeldades ja rõõmustades, et sutike veel ja oleks surnud ka! Ka need oleks pidanud olema märgid, et midagi on maru katki seal…

Pildiotsingu psycho gif tulemus

Peale EMO-s käimist ja põsesarnaluu mõra fikseerimist (muide seda on suht raske naise poolt tekitada) hakkasin ma ennast harima selle isiksushäire kohalt. Ja kõik märgid, sümptomid olidki täppi. Narts mis narts. Mina olin lihtsalt loll empaat ja tallaalune. Koristav kodukana väljaveninud dressides, kes aina orjas. Ideaalne valik temasugusele. Ja see 2 kuud ennem, kui sain minema kolitud, ma aina harisin end ja testisin tema peal neid nippe, mis peaks sellisega töötama. Ja KÕIK töötavadki – gray rock tehnika on suur soovitus. Teed ennast ebahuvitavaks ja igavaks.

Nii, kui ta kahtlustas, et ma kellegagi kusagilgi käin, läksid ahistamine ja ähvardused hullemaks. Kui seletasin talle, et pole mul kedagi uut ja aina nutan kodus, sest mul on raske nii head meest kaotada, kuigi ma ise ta maha jätsin. Eks endal tuli okse ka suhu neid sõnu öeldes, aga nägin kuidas ta ego sai pai ja ta rahunes maha. Kui ego pai polnud saanud, siis kukkus mind, mu kasse ja sõpru ähvardama. “Arvesta, et õnnetusi ju juhtub ja kui keegi peaks siin olema, kes mulle ei meeldi… meie ühises kodus, mis siis, et ma välja kolisin – siis nad võivad kukkuda..” ja kirjeldas veel pikalt edasi kuidas ja miks nad “võivad kukkuda” isegi rääkis mu tollal rasedast sõbrannast nii. Ja kassid jäävat diivani alla või pääsevad uksest jooksu.

Kui sinu suhtes on pikemalt kuidagi imelikud lood, siis kindlasti uuri seda artikklit. Ka sõprussuhtes.

Nartsudest on tihti ka kasu, ausalt. Näiteks Trump on üks kuulsamaid. Sest nad tihti lähevadki üle laipade ja jõuavad kaugele, aga neid endale ligi lasta on suhteliselt enesetapp. See, et nad terveks saaksid on suhteliselt võimatu – esiteks, sest nende arust on nad ju ideaalsed! “Kas sul mingigi viga on?” “Ei…” “No mingigi?” “No okei, ma saan liiga tihti kõike, mida ma tahan.” Kuidas sa sellise saadad ravile? Lisaks on see ravi ka meeletult aja ja raha kulukas ja paljud väidavad, et ega abi polegi. Ka intelligentsemad nartsud ise ütlevad otse, et kui sa oled suhtes ühega, ainus abi on – JOOKSE!

Siin videos räägibki mees, kes on ise nartsissist. Tal on endal abikaasa ka… miks? Sest abikaasa ise kasvas ka üles nartsudest vanematega ja on hullematki näinud. Lisaks tema mees tegeleb endaga ja näeb vaeva. Kuigi ta leiab ka, et naine peaks ta maha jätma.

Kurb on muidugi, sest ega nad ei ole nimelt sellised. Enamasti on selles süüdi, kas liigne hellitamine lapsena või see, et üldse tähele ei panda või väärkoheldakse. Minu mehe ema oli ka narts ise ja lisaks ei kasvatanud ta oma lapsi peaaegu üldse. Koguaja kuulsin kuidas ta oli nagu eemal ja ei tegelenud. Midagi laste elust ei teadnud isegi, kui nad alles väikesed olid. Ja mehe isa… vägivaldne. Mis seal loota siis? Midagi pidi nihu minema. Õega nii hullult tal ei läinud, aga no see viskab end täisealisenagi maha pikali ja kukub karjuma ja nutma, kui talle ei osteta midagi, mida ta tahab. Ma nii mõnedki asjad jätan rääkimata, nii füüsilisest kui finants ja muudest seaduste rikkumistest. Natuke trumpe vaja alles ka jätta. Aga minu kaastunne kõigile, kes peaks astuma lähisuhtesse mu exi või ta emaga. Südametunnistus ja tunded neil puuduvad ja ahnus on metsik.

Mul oli ka väga halb lapsepõlv. Näiteks kuus umbes nädal oli ema kodus ja isa polnudki. Mina läksin tänu sellele empaadiks ja people pleaseriks. See pole ka hea asi, aga mina vähemalt teen endale liiga, mitte teistele. Vähemalt enamus elust oli nii. Nüüd teen natuke liiga siiski ka neile, kes mulle seda teinud on. Ma ei leia, et inimesed peaks karistuseta elama. Muidu nad aina kordavad ja kordavad seda kõike.

Ma kavatsen kunagi teha ka videosi, kuidas saada hakkama sellises suhtes ja peamine, kuidas eluga sealt pääseda.  Minu ex lootis veel peale lahku minekutki, et hakkame “kohtuma” jms. Valetasin talle kokku, et jään samasse linna elama ja muidugi sobib jne, sest nii kui tuli mingi lause, et mulle midagi ei meeldi või ma peaks teise linna kolima… siis muutus olukord jälle ohtlikuks. Igatahes, planeerisin ja haudusin ma seal ja lõpuks saingi asjad nii aetud, et ühel kenal hommikul paningi otse Tallinnasse notarisse KOOS oma kiisude ja kõikide asjadega. Suur aitäh inimestele, kes mind sellega aitasid. Me kiisudega oleme teile oma elu võlgu. Sõna otseses mõttes.

Pildiotsingu love gif cats tulemus

Ma pikemalt sel teemal ei peatu ja detailsemalt, sest usun, et kõik oluline sai öeldud. Mul on kõrini hirmus elamisest, et kui ma midagigi ütlen, siis mu kassidel ja sõpradel hakkab õnnetusi juhtuma. Kes ähvardab õnnetustega, kes nude piltide levitamisega eksole. Õnneks need ka ainsad ähvardajad. Kui see postitus siin netis üleval on, siis ma usun, et kui meil midagi juhtub, siis teab politsei kohe kuhu poole pöörduda. Avaldus politseis on ka kenasti eelmise juhtumi kohta olemas. Ma EI kavatse oma järgi jäänud elu hirmus elada. Ja kõik TEIE, kes teete füüsiliselt liiga teistele – uskuge mind, karma IS A BISH! Ja kindlasti hakkan ma videosi tegema, et inimesed saaks aru kuidas psühhopaatidega hakkama saada. Youtubes inglise keeles on neid väga palju ja VÄGA kasulikke. Aga mina teeksin eestikeeles, et oleks ka emakeeles neid rohkem olemas. Need videod aitasid tõesti minu elu päästa ja õpetasid nippe ja trikke, mida olen saanud juba isegi privaatselt jagada. Maru kurb on kuulda, et ma pole ainus taoliste muredega. Loodan, et saan natukenegi teisi aidata, nii nagu mulle abiks oldi.

Nii, nüüd vist on mõistetav, miks ma nii “ruttu” oma exist üle sain? Ma elasin põrgus ja kannatasin ja kogu see suhe, mis üldse oli hea – oli tema enda sõnul feik ja teesklus. Ja siis ma leidsin mehe, kes koristab, kokkab, hoiab mind ja kasse. Lisaks veel välimuselt ideaalne minu jaoks. Ja hoiab MIND, kuulab, kallistab, muretseb. Tahab, et mul oleks hea olla. Ja neid asju on veel nii nii nii palju. Kuidas ma oleksin öelnud ei sellisele isendile? Eks ma oma deemonitega diilin elu lõpuni – you just do not get over some things. Ikka näen õudusunenägusid, kuigi olen juba ammu rahustitelt ja muudelt ravimitelt maas. See on lihtsalt osa protsessist ja minu koorem. Peamine, et oma elu elamata ei jääks. Ja kuna mu elu oligi eelmises suhtes täiesti pausil – siis nüüd ma olen ALL IN. Kui miski tundub õige, siis ma teen seda. Nii palju on järgi vaja teha, mis tegemata jäi. Esimese asjana ostsin endale üle pika pika aja riideid!!! 😀 Meiki, papusid. No nii tore noh! Ja no viimase asjana… abiellusin. 🙂

See postitus pole mõeldud halamise poindiga vaid näitamaks, et ka päris hullust olukorrast saab välja tulla. Lisaks on see kirjutatud nimelt nii väheste detailidega, et ainult asjaosalised teavad, kellest on juttu, eks teised võivad aimata ja spekuleerida. Aga igatahes surud ego maha, õpid taktikat ja mõtled järele, mille üle sõda pidada, mille mitte. Ma oleks olnud nõus oma rahadest rohkemgi ära andma, et kassid minuga jääks, ta õnneks ei teadnud seda. Kiisud olid minu prioriteet ja no muidugi, et ma ise ka ellu jääks.

Aga pulmadest teen ma eraldi postituse, sellise negatiivsuse hunniku sekka, ei tihka lisada. Jätan veel hariva lõpuvideo.