Miks ta petab?

Ehk siis järg “Kas ta petab?” postitusele.

Olen saanud nüüd igasugust tagasisidet. Et ju ma olla olnud si** naine ja kui ikka keegi kedagi petab, siis see ongi selle süü, keda peteti. Minu silmis on see samasugune absurdsus nagu – tal oli avar dekoltee, oma süü, et vägistati. Ta ütles mulle halvasti, oma süü, et haiglasse peksin jne. Aga olgem ausad, need kes kaitsevad petjaid… on kindlasti ise ka petja rollis olnud. Arvatavasti on seda siiamaani.

Igas asjas on muidugi vähemalt 2 osapoolt, 2 süüdlast. Kuid see, kui suures mahus nende süü on, on juba enamasti erinev. “Tema alustas!” “Tema provotseeris!” on muidugi ka kohtus leevendav asjaolu, kuid kui sina näiteks lööd kellegile luumurru selle eest, et ta sulle inetult ütles… see pole siiski päris võrdne asi. Hammas hamba vastu on ka arukam ja ausam, kui nii võtta. “Naine ei riietunud piisavalt seksikalt” pole piisav põhjus petmiseks. Kuid üleüldse ma leian, et petmiseks ei olegi EAL piisavat põhjust! Kui ei meeldi midagi suhtes, arutage asjad läbi. “Musi, kas sa läheksid trenni äkki? Kannaksid kodus kleite?” või mehel paluda näiteks, et ta ennast peseks vähekene tihemini… või pööraks naisele tähelepanu rohkem. Kõike saab ju omavahel rääkida ja kui pole kasu, siis võib ju lahku minna. Miks peaks petma?

Pildiotsingu cheating gif tulemus

Muidugi olen isegi mina korra elus petnud kedagi. Kuid enamasti olen ma ise siiski sattunud sinna armukese rolli. Mõned korrad ma teadsin, et mees ei ole vaba aga enamasti siiski mitte. Kui ma ise petsin, siis oli see kogemata suudlus. Kuidagi lihtsalt läks nii ja ma olin alles 16aastane. Noooo tohutult ilus noormees oli nohhh ja minu enda suhe oli verivärske alles. Ja me mängisime koos wormsi! Ja siis ta lihtsalt suudles mind korra ja ma lasin… järgmine päev jätsin ma enda noormehe maha, sest ma sain, et nii ei ole õige teha. Järelikult ei olnud meie suhe piisavalt kindel ja oluline ja ma ei peaks teda kinni hoidma!

Muidugi on korduvalt olnud võimalusi, kui olen ise ka hiljem suhetes olnud. Ja ka väga kindlas suhtes võib tekkida kellegi teise vastu mingisugune keemia, pisike armumine. Eriti, kui enda suhtes on suured probleemid hetkel. Vaatad kedagi, kellega on lihtsalt super koos olla, null probleemi ja lisaks paneb südame puperdama. Aga vot seal saab kasutada mõistust! Kõike EI tohi teha emotsioonide ajel. Muidu oleks ma ka ülekaaluline jälle või siiamaani. Oma tõsist suhet maha visata, sest hetkel on raske ja kellegi vastu on tekkinud tunded mingisugused? Lollus! Paljud mõtlevad, et rohi on rohelisem teiselpool aeda – see lihtsalt tundub nii. Suhtemuresid ei saagi enamasti olla, kui pole veel suhet. Küll need tulevad! Sellistes olukordades teed endale selgeks, et see on niisama lollakas pisike crush ja surud need tunded alla – me oleme ometigi mõistusega olevused, kasutagem seda. Ja siis lähed oma partneriga asju korda ajama, et poleks ruumi sellistel crushidel tekkidagi. Voilaa – 0 petmist!

Aga miks ma ise armukese rollis olen olnud, kui ma nii petmise vastu olen? No esiteks, mina olin vaba ju… mina ei petnud! 😀 Aga tõsisemal noodil, kui võtta siin eri juhtumeid. No ühega oli näiteks nii, et ma teadsin teda juba umbes aastake ja mul oli meeletu crush tema vastu. Ma ausalt arvasingi, et sealt tuleks äkki midagi enamat, aga nende paari armukese rollis kohtumisega sain ma aru, et tema oma neiut maha ei jäta ja see petmise teema oligi lihtsalt rokkarilik elustiil. Aga tänu sellele sain ma ka aru, et ega sellisega minagi suhet ei sooviks. Muidu väga super kutt! Muide, millest ma aru ei saa – kui te petate, no krt tehke nii, et naine teada ei saa eksole.

Pildiotsingu cheating gif tulemus

Armukesel ka ebameeldiv! Ja armukesed – milleks on vaja kitule minna petetule? Mis see annab? Kui nad lähevad sinu kitumise pärast lahku, siis väga väike võimalus on, et sinuga ka suhe edasi kestaks. Said ju suure si**ga hakkama siiski. Ja enamasti… nad siiski ei lähe lahku. Mina ei ole EAL kitule läinud. Ma ei taha seda draamat. Aga mehed on ise kitunud või vahele jäänud. See härra unustas on privaatse eraldi maili sisse logitult arvutisse… Hea töö! Mul oli siis natukene ohtlik Tallinnas ringi käia mõnda aega. 😀

Enamasti, kui ma armuke olen olnud ongi see sel põhjusel, et minul on tegelikult tunded. Ja ma ei ole jätkanud seda pikalt. Olgem ausad, kui kutt ikka peale ühte kuud ka oma naisega veel koos on, siis ta EI JÄTA TEDA MAHA! Suva, mida ta sulle kokku lubab ja seletab. Või siis lisaks, kui ma olen armuke olnud, ma ei ole teadnud, et kutt pole vaba. Ma ei ole selline inimene, kes saaks kaifi teiste valust. Ma olen selline inimene, kes lohutab isegi mehi, kes mind maha jätavad ja mulle haiget teevad. 😀 Ise võin ma valudes olla ja see on okei, aga teistele ei taha tekitada, eal. Kui tekitan, on see kogemata, arusaamatus, puhas lollus.

Aga üldse ma leiangi, et petmine on nõme! Kui petad, siis sa oled JOBU ja asi vask! Lisaks on olemas ju selline asi nagu vabasuhe. Olen ka sellises olnud ja deididki ringi. Suhteid on igasuguseid erinevaid viise ja saabki leida ju sellise partneri, kellega ongi klapp selle kohalt. Näiteks talle sobib, et sina üksi deidid teistega ringi, või te mõlemad. Aga kahjuks on kuidagi selline arusaam paljude, et “Mina võin, sina mitte!” Ja lisaks petetakse ka selle ärevuse tunde pärast, mis tekib – vahele jäämise oht. Mida ma veel kuulnud olen :“Petan, sest oma naine on püha ja oma naisega ei tee selliseid rõvedusi voodis, nagu armukesega!” WTF? Arutage, tehke kompromisse jne? Usun, et tal on ka mehe juures asju, mis ei meeldi aga olenemata sellest on ta suhtes ja EI PETA! Igas suhtes peab tegema mingisuguseid kompromisse! Ja äkki, kui need soovid on nii perverssed ja häbiväärsed… peaks hoopis psühholoogile pöörduma?

Petmiseks põhjuse leiab ALATI! Piisab ka “ta oli nõus minuga seksima”.

Aga… milleks? Mõtle, mis sul kaotada on.

Pildiotsingu sad gif tulemus

Leave a Reply

Your email address will not be published.