Miks on Eestlane nii vihane?

Ma tean, et selle postituse eest tuleb mulle meeletult viha. Aga samas, mis postituse eest ei tuleks mulle hatereid? Viimati postitasin kommentaare, et ühe neiu kallal ei noritaks, sest tal oli niigi raske. Muidugi sain automaatselt ka heitereid, sest mina ometigi ju norisin Malluka kallal ja nüüd ma ei tohigi midagi kuskil öelda. Anteeksi, aga kui keegi minu kallal võtab, siis mul on igasugune õigus vastu öelda. Mina elan reegli järgi, et mina EAL ei alusta esimesena, aga kui minuga alustatakse, siis bring it on!

Pildiotsingu angri kid gif tulemus

Igatahes, olen siin aastaid juba aina analüüsinud, vaatanud, testinud, mis ajab üht Eesti inimest vihaseks. Vastuseks on – KÕIK! Aga miks? Vot seda lahkangi lähemalt nüüd.

Mis mind ennast kunagi ammu närvi ajas olid näiteks sellised asjad : Liiga ilus naine, liiga kole naine. Liiga palju kommentaare, liiga palju likesi. Kellegi seelik. Juuksevärv… list on pikk. Pikemat aega olen oma tuttavaid ja sõpru analüüsinud ja ka täiesti suvalisi inimesi kommenaariumites. Milles siis asi täpsemalt on? Selles lõigus ajab kindlasti paljusi närvi juba näiteks see, et jutti kasutan 2x sõna pikk. 😉

Minu enda puhul sain ma selgeks, et asi oli selles, et ma olin ise väga õnnetu ja ebakindel kõige suhtes. Ilusatest naistest eeldasin ma kohe, et nad tõmbavad ringi ja see on paha paha asi. Iseasi, kas inimene ei võigi seksida kellega ta tahab? On see minu asi, kui ta isegi tõmbab ringi? Tegelikult ega ikka ei ole ju küll. Kui oli minu silmis kole naine, siis oli see pigem endast halvema kallal norimine, et ennast ägedamalt tunda – miks ta eksponeerib enda välimusega eksole – pole tal asja seda teha. Jällegi, aga kes olen mina hindama, kes on piisavalt ilus, et ennast näidata? Maitseasi ju. Mulle ei peagi igaüks meeldima, sest ega kellegile ei meeldigi igaüks. Siin ajab kindlasti närvi see “igaüks” sõna jutti kasutamine. 😛

Pildiotsingu beyonce gif funny tulemus

Näiteks on Beyonce minu silmis täiesti jube olevus – aga minu abikaasa on tema suur fänn. Aga no mis siis? Aga ajab mind Beyonce närvi? Kunagi kusjuures ajas, aga siis ajas mind närvi ka naabriMaria oma lühikese seelikuga, sest kamaaaan sellise kintsuga siuke seelik, omagiaad! Aga vot enam ei aja. Ta ei meeldi mulle ikkagi muidugi, aga ma ei lähe tema asju uurima ega kommenteerima. Mul on targematki teha.

Sellest saan ma aru veel, et kui inimest isiklikult puudutavad asjad lähevad korda talle. See on ju TEMA isiklik hingamis ja elamisruum, kuhu trügitakse. Mina võitlen vastu, kui keegi minu kallal norima tuleb. Loogiline ju? Sa ütled mulle halvasti, ma reageerin vastavalt. AGA miks läheb inimestele korda TEISTE elu? Miks näiteks Eestlaste Kolmnurk grupis tehakse maha inimesi, kes endast pildi üles panevad või teevad livesi? Miks peab ilmtingimata ütlema kellegile põrsas, sest ta pani endast pildi üles? Mis ajendab võtma oma ajast selle hetke maha, kirjutama selle kommentaari ja vajutama enter? “OH, sain ära panna!” Tunned ennast nüüd vägevalt, et äkki said teisele haiget teha vms?

Pildiotsingu the king gif tulemus

Paljudel ongi see, et nad tunnevad siis ennast enda elu suhtes paremini. Nende elu ei tundu kohe enam nii igav, sest nad said sinna doosikese adrenaliini, draamat. Nad said tähelepanu tänu oma kommentaarile. “Ma võin küll olla luuser jne aga vat see inimene on minust sitem, haaa, vaadake kõik teda ja näitame näpuga!” Eriti jube on lugeda kommentaare, kus palutakse kellegil, et ta ennast ära tapaks, sest see mis ta ütles või postitas, ei meeldinud. Mis ajast on meil õigus otsustada teiste elu ja surma üle?

Lisaks pealub mind viha, mida isegi olen tundnud näiteks Brigitte Susanne Hunt vastu. Hakkasin sedagi analüüsima – milles on asi? Issand see piff ää, jube. Aga mis seal jubedat on täpsemalt? Ta on blond. Nii, mis siis? Blondiinid on lollid. Aga kui ongi, mis siis? Hmm, no okei – aga ta mukib end ilusaks, muidu pole ilus! No enamus naised on meigiga ilusamad. Ja see milline ta meigita on ei ole ju tegelikult kole, kui süveneda näojoontesse ILMA emotsioonideta. Televiisorist kuulasin tema juttu ka korra, kus seletas suhetest. Lülitasin tunded välja ja lihtsalt kuulasin. Tema arvamus klappis minu omaga üks ühele. Shokk. No persse, kuidas ma saan teda vihata selle pärast, et ta on arukas, ilus, edukas? Minu loogika ei luba vihata kahjuks enam. Ja nüüd ma olen vihane, sest ma ei saagi vihata. Päev perses! Eks ma siis vihkan intensiivsemalt teisi edasi! 😀

Pildiotsingu brigitte susanne hunt tulemus

Aga enamus inimesed ei tahagi süveneda selle sisse, miks nad midagi vihkavad. Sest muidu äkki kaoks see viha ära, kui nad saaks aru, et nad täiesti alusetult on kedagi vihanud. Mis veel hullem, tekiks veel süümekad, et nad kedagi nii maha teinud on ja vihanud. Kuidas pärast oma tuttavatele otsa vaadata? Veel hullem tunnistada neile, et sina ei vihkagi seda isikut, keda nemad ikka veel tulihingeliselt vihkavad.

Üks huvitavamaid asju on veel ka see, et tihti inimesed ise genereerivad oma peas põhjused vihkamiseks. Näiteks sain ma meeletult viha, sest mul olla topless fotod üleval. Esiteks – mul oli õlapaelteta pluus ja rindadeni jäi veel tükk maad. Aga loeb see midagi? Panin isegi üles foto, kus oli siis dekolteed ka näha, et jah pluus algas ka varsti. Pluusiga pilte ma just sel põhjusel üles ei pandki, et siis oli näha väga avar dekoltee. Mõtlesingi, et nii on viisakam, kui vähem näitan. Aga kas kedagi kottis? Eip. Absoluutselt mitte ja aeti ikka edasi, et nude pildid jne.

Mis siin viga on? Alasti on! miks see keel väljas on nii? Mega photoshop! Liialt meiki! Liialt tatokaid. Lapsikud tatokad. Topeltlõug. Üleblondeeritud juuksed. Miks tatokal on kiri Juny? Kindlasti leiaks veel vigu, aga ma lähen pigem kasside kakamaju koristama. 😀

Kui ikka vaja põhjuseid vihkamiseks, siis saab neid ise juurdegi genereerida. Lugeda ridade vahelt, kujutada ette jne. Ja oi jummal, kui keegi peaks üritama eemaldada nende viha põhjuse… Siiamaani meeles seik, kui sõbranna hakkas sajaga seletama, et tema on nii hea inimene ja ei ole eal teinud kedagi maha jne. Küsisin, et kas ma teen talle screenshoti meie chat logist, kus ta seda sama inimest ise maha tegi, kellest hetkel jutt on? Siis kukuti esimesena räuskama, et sellist asja pole eal juhtunud. Küsisin uuesti, et kas saadan screenshoti? Vaieldi veel veits aega, saatsin screenshoti ja siis öeldi, et käigu ma perse ja tema seda vaadata ei kavatse jne.

Aga siit ongi küsimus. KUI tühi on sinu elu, et sa leiad aega vihkamisele? Mida saaks teha selle ajaga, mis oleks hoopiski mõnus? Kas sul ei ole tõesti sõbrannat, kellega kohvitama minna niisama? Ei ma ei ütle, et ma ise ei tee teisi maha vms. Aga ma väga valin keda ja miks ja kui palju. Ja kaalun, kas mul selle asemel poleks näiteks mõtekam minna ja pesta nõud ära näiteks? Või kaisutada oma kallite kiisudega.

Aga kõige rohkem paneksin südamele selle asja – kui sa kedagi lausa enesetapule ärgitad. Ja kui ta seda teebki? Oledki nii südametu, et sellest tekikis võidurõõm? Ma tean inimesi, kellel ausalt tekiks kusjuures. Nende kohta aga kahjuks saab öelda ühise nimetuse – psühhopaat. Kui sa leiad, et sina psühhopaadi alla päris ei kuulu, siis enesetapukommentaare tehes mõtle tibakene pikemalt ennem. Aga kui sa sinna alla kuulud – siis ega sinna polegi midagi öelda. Psühhopaadil on inimlikkus kadunud ja ei saagi suhelda nagu inimesega. Tuleb lihtsalt võimalikult eemale hoida. Kui sa tunned, et sinus aga on mingi süda ja inimlikkus alles aga käid aina teisi maha tegemas, võta aeg maha ja mõtle natukene. On see sinu aega väärt?

Pildiotsingu psycho gif funny tulemus

2 comments

    • Mari-Liis on January 9, 2019 at 15:59
    • Reply

    Sa oled ju täis hälvik. Seda sitta ei kannatanud lõpunigi lugeda :’)

    1. Fake kontoga julge kommenteerima? 😀 Muide IP aadressi saab ikka välja uurida 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.