Miks naised vähe seksi tahavad?

Noh, naised? MIS TEIL VIGA ON??? 😀 Kui nüüd ausalt kõik ära rääkida eksole, siis see on täielik jama. Naised ei taha vähe seksi. Naised ei taha lihtsalt iga kell seda ja ei taha HALBA seksi! Kui ikka tuju tekitada ja on inimene kellega on teada, et seks on hea, siis võib lausa päevas mitu korda ka tahta! See vist ei ole vähe?

Aga no andke andeks, kui mehega pole päev otsa eriti rääkinudki ja siis tuleb külla/koju – suudleb ja tahab peale seda juba seksi saada lihtsalt… No minul küll tuju ei teki. ” Teed paar võikut ja lähme seksime!” Ma pole arvestanud sellega, ma pole pesemaski käinud nii korralikult, raseerimised, kreemitamised jne. Seksikam pesu ja lisaks, minu peas on veel mõtted, et mida peaks poest tooma ja mida õhtuks süüa teha. Ma ei lähe KOHE seksi lainele. Ei ole sellist nupukest, et vajutan ja voilaa. Kui mees ikka seksi tahab, siis eeltöö selleks ideaalis peaks algama juba hommikul mõne kena lausega. 😉 Või siis külas olles võiks ikka 30 minutit juttugi ajada ennem ja siis suudelda jms ka vähemalt 15 min. Ideaalis rohkemgi. Naisele võiks ikkagi tekitada tunde, et ” I must have you!” Natukene pipardamist pole kunagi paha. 😉

Lisaks, võiks mees ennem ise ka näiteks… pesemas käia. Lõhna kasutada… kehakarvu trimmida… Mul on meeletud nõudmised, ma tean. 🙁 Riided võiks ka olla tiba etemad kui augulised dressikad. Ma ütlen seda, et jah seksi võib ka saada nii vaeva nägemata muidugi, aga see pole pooltki nii hea! Kui ikka naisele tekitada tunne, et ma lihtsalt pean sind saama – siis vot see kirg seal on tihti etem kui alkohol. Või noh, kergem lahendus turgatas pähe kohe eksole – joodad naise purju lihtsalt? 😀 Purju jäämiseks läheb ka umbes sama 45min! Odavam ja tervislikum on natuke vaeva näha + joogiga võib ka üle pingutada ja siis pole ka üldse see enam.

Muidugi on naisi, kes ei tahagi seksi. Üldse. Aga väga tihti on asi pigem selles, et nad ei ole head seksi kunagi saanud.

Pildiotsingu oh my god gif tulemus

Mina ka arvasin, et seks ei peagi naise jaoks hea olema. Teate, PEAB ikka küll. Kui füüsiliselt ikka midagi katki ei ole, siis saab vägagi hea olla. Ja mainin ka juurde, et isegi kui füüsiliselt on tõestatud, et ei peagi hea olema vastavalt sinu tervisele – vot siis võib see ka puhas jama olla! Peab katsetama, testima ja uurima. Minu üks väga vana suhe oli selline, et iga kord peale seksi mina nutsin. Mehe kõrval. Kuna temal ei olnud ka kogemusi eriti, siis me mõlemad arvasimegi, et nii on normaalne. Temal hea ja minul halb ja ongi loomulik. Aastaid hiljem arutasime neid asju ja siis olime hulga targemad ja saime aru, et midagi vist oli väga valesti ikka meil omavahel. Aga eks ajaga ja kogemustega õpid.

Kuna mul on multiskleroos, millega on ka igasugused seksi mured seostatud, siis kui mul kunagi asjad jälle halvemaks läksid seksi kohalt, siis arvasingi, et asi on selles. Ma olen haige nüüd ja need ajad on möödas, kus minu jaoks seks oli ääretult meeldiv. Aga siis juhtusin ma ühe härrasmehe otsa (pun intended…) ja sain aru, et asi pole minus… 😀 Vot see muutis absoluutselt kogu mu maailma. Temal polnud aimugi, et mul mingusugused probleemid sellega oleks ja ta oli väga segaduses, kui ma aina üllatudes küsisin :”Issand, mida sa teed?” Vot, keegi oli ennast ikka päris korralikult harinud. AITÄH, kallis armas internet.

Pildiotsingu alyssa milano gif tinder tulemus

Tõesti, naised, kui on mured, et ei ole hea – pange mees googeldama, uurima, sõpradega infot vahetama, kui ego lubab. Mina arvasin aastaid, et ma võin edasi unistada, et ma ka kunagi oma O-d tagasi saan. 😀 Aga ohhohhhooo! Teadmistes peitub JÕUD! Ma ütlen ausalt, et kohe peale seda saatsin isegi bestikale sõnumi, et wtfffffffff, ma ei olegi katki! 😀 Kuidagi nii väike asi ju samas, aga muutis elu väga drastiliselt. Latt on nüüd väga laes, mida ma mehest ja seksist jne soovin. Sest ma tean, et no igasuguseid asju ON võimalik. Kui on tahe ja näha vaeva, siis ikka saab!

Usun, et osad arvavad, et seks ei ole üldse oluline. Ma kahjuks kardan, et need inimesed pole head seksi kogenud lihtsalt. Hea seks maandab stressi, lähendab, toob ellu säraaaaaaaaaa! Rahu maal ja päike paistab ja kõik on hea. Umbes nii noh! Ausalt ka! 😀 Hea seks õige inimesega – on hindamatu.

Aga see, et seks oleks hea ongi enda teha. Vabam peab olema! Rääkige ja arutage asju omavahel. Mina peale seksi alati räägin, mis väga meeldis, kui on see kaisutamise aeg. Ja kui midagi ei meeldi, siis seda mainin tavaliselt juba selle ajal. Kuidas me peaksime teadma, mida teine tunneb, kui ta seda välja ei näita? Kui on ikkagi midagi väga hästi või väga halvasti, siis peaks suu lahti tegema ja ütlema. Või on midagi, mida tahaks proovida. Aga lõpuks on nii, et tunnetega seks lihtsalt on PARIM! Kui on armumine/armastus – siis isegi, kui tegelikult tundub seks täielik jama, on see ikkagi super. Ja kui tunded ära kaovad, mõeldes saad aru, et kõik tehnika jne oli ideaalne – ilus inimene ja puha, aga miskipärast polnud enam nii hea. Tunded. Armastus.

Armastus võidab ALATI!

Pildiotsingu love gif tulemus

Leave a Reply

Your email address will not be published.