Miks me enam V spaasse ei lähe?

Alustan kõige algusest pihta! Otsustasin mehe esimest sünnipäeva korralikult tähistada, ütlesin talle ka, et tulevikus saab ta ainult shokolaadi tähtpäevadeks… soodukaga shoksi! Teeme korra korralikult, siis on rahu majas. Ta ei olnud kunagi eal spaas niimoodi käinud ja minul puudusid igasuguseid head kogemused spaadest. Lohutasin end, et eks seltskonnas oli minevikus asi ja vast sel korral on äge! Mees pole väga vinguja tüüpi! 🙂

Tartusse jõudsime muidugi varem, aga eks meil oli toimetusi planeeritud ka. Näiteks vanaema jaoks hooldekodusse sain pea 100 raamatut 10 senti tükk! Ja need pesitsesid ka kenasti Tartus. Aga alustasime oma Tartut minu lemmiktoiduga, mida ma aina kiidan. Taverna!

Grillitud tiigerkrevetid salatiga on lihtsalt ebamaised. Iga kord.

Kõhud korralikult täis ja siirdusime V Spaa hotellitoa poole. Küsisime kenasti Kvartali infolauast, et kus asub spaa ja sinna meid juhatatigi. Spaasse. Aga vot Spaa ja Hotell ei ole sama asi nagu selgus. Siis sealt juhatati meid hotelli. Huuh kohal!  Retseptsioonis olid kõik ülisõbralikud ja selline maaka tunne oli nii uhkes kohas olla. Tuppa jõudes tundsin ma end veel rohkem maakana. 😀 Juba uks oli aukartust äratavalt ilus. Tohin ma seda puutudagi? Määrin ära äkki???

Jõudsime siis tuppa ja mehe nägu oli niiiii naerul. Isssand, nii suur voodi! Roos, vahuvein, viinamarjad? MULLIVANN! No mida luksust eksole. Meie kodus vanni praegu ei ole. Seletasin, et vot saame ka puhtaks lõpuks. Ja siis pistsin ise kilkama :” Vaaaaata, kui siidine kassikarvavaba voodipesu on!” Nagu laps kommipoes, eksole. Ja siis avastasime, et vannituppa näeb läbi klaasseina. Kardin käis muidugi ette sinna, aga mõni härra kukkus seda aina eest kiskuma. Härrasmehi pole olemas! Aga eks ma ise tegin sama… 😀 Lasteaed!

Toas oli veel kapselkohvimasin, sain selle imeasja ka ära proovida! St panin mehe kohvi tegema, sest mina sellest kaadervärgist aru ei saanud. Blondiinielu. Ma oleks spaas ilma temata üldse ära eksinud, ta on mu superkangelane nüüd! Elupäästja! 😀 Kohv oli super! Tasuta pudelivesi oli väga lahe lisa üllatus ja muidugi üks mu lemmikasi oli roosilõhnaline vannisool. Käsitöö ka veel lisaks, ma väga hindan käsitööd!

         

Parim hetk tuli spaasse sättides, ma loodan, et ta ei pahanda – “Paneme hommikumantlid ujukate peale ja läheme spaasse.” “Kullakene, lapsed ju koridoris jne, nii ei tehta. Riietega läheme ikka, spaas vahetame.” Lasin retseptsiooni helistada, et talle kinnitataks, et ikka võib nii minna! Lisaks lasin parimal sõbrannal ka veel seda asja kinnitada. Süda rahul, lõpuks oli nõus! Muidugi minu trikoo kohta uuris ka, et kus ülejäänud materjal on. 😀 Mehed. Niimoodi me siis spaas sulistasime.

Spaast ma seest pilte teha ei saanud. Aga oi kui äge seal oli. Kes kuuma ei talu, siis soovitan Vene banjat vms ja meesauna kindlasti. Väga väga mõnusad olid. Ja lisaks oli huvitav selline dushide ala, eri stiili dushid. Seal on üks suur ämber, puidust, laes. Vaatasin, et ohho, tõmban nöörist ja sajaga äge ju! Ehhhhehhhe, terve spaa kuulis kiljumist hetk peale seda. Seal oli jääkülm vesi! No edasi olin ettevaatlikum, katsusin kõik oma käpaga üle ennem, hea ohutu nii! Soe, soe, soe, sätime- soe. Soe…. midaaaaaaaaaaa paganat. Ühelt poolt seinast tuli soe, astusin julgelt sisse, aga vot teiselt poolt tuli jääkülm! Ei no elamusi jagus ja nalja sai! 😀

Basseinid olid ka mõnusad ja mullivannid ja isegi jalgratast sai vee all vändata ning toolilgi istuda. Luks värk ma ütlen! Lõpuks olid käed krimpsus ja otsustasime ära tuppa minna. Ööseks olime tasuta Maasika piletid ka saanud, et puhkame natukene ja siis kluppi! Kell hakkas tiksuma sinna klubi avamise poole… “Musi kuule… vaata see on hea voodi eksole… aga… läheks hoopis magama?” Ja reaalselt läksimegi hoopis voodisse, vaatasime natukene telekat ja jäime tuttu. Lihtsalt no niiiiiii mugav oli! Öösel vahepeal oli paanika muidugi. Oled harjunud kaisus magama ja siis öösel pimedas ei leia teist üles,  sest voodi on nii suur! Sellised mured!

                 

Hommikul uuesti spaasse kahjuks minna ei jaksanud, sest tervis pole mul just parim ja eelmine õhtu sai ikka mitu tundi oldud. Hommikul läksime buffeesse sööma Joyce restorani. Valik oli korralik ja aina toodi uusi asju juurdegi. Aga mis peamine, kõik, mis saadaval oli – oli värske ja maitsev. Peale enamus asjade näksimist, kõik oli ju vaja ära proovida, lõpetasin ma Eestlaslikult siiski pudruga. Riisipuder oli lihtsalt PARIM! Lisaks pakuti seal ka vahuveini, ma pole eriti alkoholisõber aga no kuulge, tihti ikka hommikul pokaalike pakutakse? Lisaks oli supersõbralik teenindus ja kena viisakas koht. Ainult kahju oli see, et varsti oli sõbrannaga sushile minek ja ega sushit süüa ei jaksandki. 🙁 Aga ennem lahkumist proovisime muidugi ka toas asuva mullivanni ära – ideaalne ka kahele koos!

                            

Sellise vahva kingituse viisin ka sõbrannale kaasa. Lasin spetsiaalselt saabuvale beebsupoisile meisterdada! Laura teeb ilusaid asju! Kniks!

Tellimusi ja muid töid muudkui tuleb nagu tootmisliinilt 😀 See armas ahvikutt on taas üks tellimustöö. Lõngast Drops Paris 100% puuvillane.

Posted by Laura Sokimaailm on Esmaspäev, 6. august 2018

Oota, aga misasja? MIKS spaasse tagasi ei lähe?

Aa see pisikene asi ka veel jah. Noh, mis te arvate, mis toimus peale spaad? Mõlemad kurtsime, et miks kodus sama puhas ei ole ja miks meie kohv nii hea pole ja miks ei ole sellist valikut hommikulauas jne. VÄGA ruttu harjub sellise luksusega ära! Siiamaani kuulen, et võiks ju sinna kolida hoopiski. Väga raske on argiellu tagasi tulla. 🙁 Vajan vist toetavat psühholoogilist nõustamist selle kohalt nüüd. Oeh, head ajad, head ajad! Aga pole hullu, spaa oli super, hotell oli super. Tartu on vinge ja varsti on meil enda kodu ka kenasti sisustatud ja siis ei nuta hotellituba nii väga taga ka enam… eriti… vist…. oeh… see voodipesu…

Pildiotsingu cry gif tulemus

Leave a Reply

Your email address will not be published.