Miks ma oleks Malluka ja Saagimi pärast surma saanud!

Ei ole see elu midagi nii roosiline ja ninnunännu mul eksole. Ka minul on omad tillemad ja ka suuremad raskused! Poleks ette aimanudki, et millegi sellisega pean silmitsi seisma ja veel ometigi SÕBRAPÄEVAL!

Otsustasime sõbrannaga Kassikohvikut külastada, sest no pole paremat paika sellise päeva veetmiseks ju. Kiisud, hea toit ja selline zen muusika. Hea ja mõnus olla. Sõime punud kenasti täis, kohvitasime, paitasime peaaegu kõik kassid ära – mõned said plehku pai eest siiski! Ja siis hakkasime samme kodu poole seadma.

Jõudsime trammi lähedusse, trammi ees ülekäijate tuluke oli veel kenasti roheline, kui meie jõudsime juba peaaegu sellest üle. Sõbranna oli juba nuppu vajutamas, aga mina veel trammi kõrval alles, kui tramm aga pani viuhh ja viuhh minema! Oleks ma sammukene aeglasem olnud, oleksin alla ka jäänud. Viisakalt, nagu eestlane ikka…. näitasin ma siis tervele trammitäiele süütutele inimestele keskmise sõrmega väljamaalaslikke märke. Ometigi olid just nemad kõiges süüdi, sest nemad ei pidanud järgmised 5 minutit trammi ootama! Jobukari! Aga kes tegelikult veel süüdi olid? Saagim! SAAGIM! Sest, kui ma poleks kõndides aina mõelnud neile vingetele latekspükstele, mida ta esinemisel kandis, oleks mu samm olnud hulga kiirem ja ma oleks trammile jõudnud!

Taolised nummarid tellisin!

Aga nüüd mina külmetan siin ära end ja võin isegi veel rohkem haigestuda ja äkki täitsa surmahaigeks! Aga mis Mallukas tegi? Oleks mu samm sutike veel aeglasem olnud, siis tänu sellele, et ta pole mulle IKKA VEEL lubatud helkurit saatnud, oleksin ma võinud ju trammi alla jääda! Jah, mul on 1 helkur olemas, aga äkki poleks trammijuht seda märkand??? Mina aina ootan seda teist, et teisele küljele ka kinnitada! Vot vot, kui minuga midagi peaks juhtuma, siis süüdistan Saagimit, Mallukat, Aliexpressi ja Omnivat, et mu latekspüksid pole veel kohal. Trammitäit inimesi soojas süüdistan ka, tervet Eestlaste Kolmnurk kommuuni, naabritädi Mallet ja oma kasse ja no küll ma leian põhjuseid, et kasvõi SIND süüdistada. Sest ega ometigi enda elu äpardustes ja halvas tujus ise süüdi ei ole, ikka teised, ikka teised. Tervetuloa Eestisse!

Seotud kujutis

Ja hetkel on suur kogus inimesi vihane, sest ma tegin siia clickbaiti. Osa muidugi on vihane, et mul on kirjavead siin. Kindlasti on meeletult põhjuseid veel, kuidas see postitus on tekitanud inimestele pahameelt. Ja nüüd nad siis vihastavad. Noh, on tore olla või? Elad ennast kommentaariga välja ja siis on veel etem? Tee ikka anonüümselt, saad tiba julgemini kirjutada. Ja nii ringiratast iga jumala päev leiame me midagi, mille üle vihased olla ja siis viisi, kuidas sellest vihast lahti saada. Miks?

Mis see sulle annab? Kas sa tõesti saad sellest kuidagi kaifi või kergenduse? Kas sa pole mõelnud, et seda võiks teha kuidagi hulga produktiivsemalt? Või vähemalt kiiremini, mitte oma aega raisates? Kui midagi teha siis ikka korralikult onju! Aga mina näiteks üldiselt pigem panen oma vihale huumori külge – muidugi, ka mina vihkan. Mallukat näiteks vihkan – OMG really? Tra, kaua ma ootan seda helkurit? Tühjad lubadused! Telefoninumbri ja automaadi kuhu saata, leppisime juba meeletult ammu kokku. Kohe, kui lubas, panin kirja teele! Mitttte midagi! Null! Nada! Käsi püsti, kes sai vihaseks, et ma “tra” kirjutasin? Ja kes sai vihaseks, et ma “türa” ei julge välja öelda?

Viha ei peagi alla suruma, aga seda saab ka teisiti välja elada. Näiteks – MINE SEKSI! Karju mehe peale, aga keset seksi ja roppusi. Või naise peale. Väike spank vastu kanni – usu mind, aitab ka! Või mine aeda rohima, korista kodu, tee trenni. LAULA karme lugusi. Aga mitte liiga karme, kui kassid on, kassid võivad kartma hakata. 😀 Igatahes, äkki on mingi muu lahendus, mis oleks palju etem, selle asemel, et lihtsalt vihastada ja heietada, et oiiii kui vihane on ikka olla selle nõmeda asja peale!

Ja kui kui kohe kindlasti on väga vaja vihastada ja paukuma hakata – tee seda kiirelt ja kirglikult! TÜHJAKS!

Näe, spetsiaalne video vihkamise jaoks. Ei pea pikka loru vaatama vaid saab kohe alla viha kirjutama hakata! Kiiremini vihkamiseni!

Leave a Reply

Your email address will not be published.