Mida mehed tegelikult tahavad?

Nooo nii, aga mida nad siis tahavad! Mina arvasin, et ma tean. Mida nad ikka tahavad eksole, sek…undeid kasvõi rahu vahepeal ja omaette olla. Süüa, et soe oleks. Sporti telekast vaadata. Arvutimänge mängida ja, et nende kallal ei vingutaks. Ahjaa ja seksi ka muidugi! Lihtne ju!

Tuleb välja, et mehed on siiski hulga keerulisemad olevused. Ei erinegi nii meeletult meist, naistest. Käisin mina vaatamas “Mida mehed tegelikult tahavad?” ja sain kohe 10 korda targemaks.

Esiteks – Chicago 1933 on koht, kust saab imehäid tiigerkrevette. See oli minu esimene tarkusetera. Teiseks, oleks eeldanud, et ainult naisi huvitab, mida mehed tahavad. Ruumis oli aga siiski vähemalt üle 20-ne meesisendi. Mu enda mees luges üle, sest ma julgesin vaielda, et nooo üle viie neid siia küll ei tule. Ahjaa, miks me seal käisime üldse? Mul oli sünnipäev ja tegin endale kingituseks selle, et minu enda mees peab minuga sinna kaasa tulema! Loota oli, et saan talle korralikult puid alla panna üritusel. Kahjuks seda ei juhtunud eriti. 🙁

Pildiotsingu sad funny gif tulemus

Väga põhjalikult ma sellest üritusest ei räägi, sest seda peab oma silmaga kuulama! Igatahes on iga üritus ka natukene erinev, kuna küsitakse ka inimeste arvamusi. Lisaks, ajavad esinejad natukene asju sassi ja tänu sellele tuleb mõnusaid hetki, kus neile endile saab puid alla panna. Oma mehe üle ma naerda ei saanud eriti, aga õnneks esinejate üle ikka sain! 😀 Aga lisaks huumorile anti seal ka tegelikult väga tarka nõu. Kuidas üleüldse edukas suhe tekitada ja hoida. Nii mõndagi taktikat olen ma ka ise uurinud ja testinud juba varasemalt ja saan kiita. Mehed teavad, mis mehed räägivad.

Minu kõige imelisem hetk oli muidugi, kui Margus Vaher mind nimepidi kõnetas :” Raja Teele!” Ma oleks vist ära sulanud, kui ma poleks pidanud oma shokolaadikarbikesega Jesperit taga ajama. Viisin esinejatele natukene tumedat magusat oma sünnipäeva puhul. Koolis ikka viidi ka tervele klassile, aga ma päris kõigile külastajetele ei raatsinud.

Pildiotsingu poor gif tulemus

Veel imelisi hetki, peale krevettide muidugi – näiteks, kui ma sain teada, et meritähest on veelgi hullemaid asju olemas. HUUH, päästis päeva, saan vahel rahulikumalt asju võtta! 😀 Mis see veel hullem on? Oi ma ei taha siin reeta, sest no ainult juba see info on põhjus nende vaatama minekuks! Aga no uskuge mind, jube jube! Lisaks, oli tõesti tore minna koos oma mehega, sest oli hetki, mil sai teineteisele otsa vaadata ja seletada :” Haaaa, sa teed ka nii juuu!”  Või mis veel parem, egole hea, kui räägiti üldiselt naiste naljakatest joontest, mida mul endal ei ole aaaga oi ma tean naisi, kellel need eksisteerivad. Vabandan oma tuttavate ees, kelle üle ma seal mõnusalt naerda sain. No aga nii on! 😀

Aga mina räägin lähemalt nüüd hoopiski sellest, et mida naised tahavad.  Kui meeste soove teada vaja, siis soovitan leida ausapoolsed mehed ja neilt uurida! Naiste soovidest tean ma grammikene paremini. Minu mees naerab nüüd seda lugedes, haha, ta kasutas jälle sõna “grammikene”. Kasutasin jah! 😀 Teda kuidagi ajab see naerma alati. Nii, aga mida naised tahavad siis? Mis nad ikka tahavad! Pesu pesta, kodu koristada….

Seotud kujutis

No okei mõni tõesti tahab. Aga üldiselt, näiteks tahaksime me, et meile pakutakse abi. Ja kui me ütleme, et oi ei pole vaja aitäh, siis me tegelikult tahaksime, et pakutaks veel, kuni me nõusse jääme. Aga alati ei taha, liialt ei tohi ka pinda käia, kuid tihti üritame me liiga palju ise ära teha ja väikene abi oleks meeletult kena. Kuid isegi, kui me seda abi ei vaja, on ikkagi kena, et pakutaks. Aga mitte nii, et jääks mulje, et me ei saa ise hakkama! Muidugi saame! Ükskõik millega!

Kohati ma mõtlen, et me oleme nagu kassid. Tee mulle pai, aga mitte sinna, aga mitte nii kaua, aga mitte nii tugevalt, aga nooo lõpeta ära. Wtf, miks sa ära lõpetasid? Ma hammustasin ja küünistasin, sest see meeldis mulle! Lollakas oled või? 😀 Pole ju keeruline!

Pildiotsingu cat pet me funny gif tulemus

Lisaks tahame me pisikesi armsaid mõttega tänuavaldusi/kingitusi. Va kullakaevajad, nemad tahavad just kalleid. Mina tunneks süümekaid, kui ma saaksin väga kalli kingituse. Aga neid mõttega kingitusi soovitan tõesti teha MÕTTEGA! Vale asi kinkides on kohe pea maha :” KAS SA ÜLDSE TUNNED MIND???” Mul endal on olnud nii, et kunagi lõpetati kinkide tegemine, sest iga exiga olevat olnud nii, et kui vale kink siis sõda. Ma olin tegelikult korduvalt ette lugenud, mida ma soovin ja mis sobib alati. Otse ja konkreetselt – viiluke head kooki Kaubamajast. Kvaliteetset shoksi. List oligi imelühike, mida alati tuua võib. Selline pisike nimekiri oma naise puhul tasub meelde jätta, meil kõigil on mingi selline turvaline list, mis isegi teatud ajal kuus naist närvi ei aja. 😀

Veel, meid ei tohiks hoida lukutaga. Naine tahab tunda end ilusana ja, et temaga tahetakse ka ringi käia. Olenevalt naisest olgu see siis teater, kohvik, muusikaüritus või kasvõi räme joomine pubis! 😀 Aga peamine, et koju kopitama ei jäetaks. See tekitab vangistuse tunde ja nagu mees häbeneks meid lausa. Vahva on end vahepeal natukene üles mukkida ja, et linnapeale jalutama lastakse. Ja vahel peab laskma seda ka sõbrannade seltsis teha, omapäi. Las me tunneme end natukene ka vabalt ja naudime rahus ka teiste meeste pilke, ilma, et enda oma kõrval kurjalt vastu vaataks neile. Egas me ei plaani ju petma hakata, aga tore on teada, et sharm on veel alles ja teisedki huvituks! See on see, et kütus tangitakse vahel külapeal, aga sõitma minnakse ikka koju. 😉

Iga naine tahab tunda end imeilusa printsessina, aga mitte saamatu ja nõrgukesena! Aga, et tema mees on tema kuningas, võimas ja tugev ja kaitseb. Aga ka usaldab!

Pildiotsingu joker and harley gif tulemus

Tegelikult on neid asju, mida me tahame, ikka väga palju. Nõudluse korral saan ma neid postitusi veel mõnisada teha… 😀

Aga sünnipäeval huvitavaim kink, mis ma sain oli see, et mees kirjutas mulle lõpuks armastusloo. Olin ammu palunud, sest ta on muusik ju ometigi. See vist ei olnud hea idee… Igatahes lugu saab kuulata siit! Alaealistele ei soovita! Ja jah, suu ja muu seal fotol on minu omad. Juhuu elagu püsimeik! Teeb minusugusest 32aastasest täiesti talutava isendi!

Praegu on aga blogimine tibake jänni jäänud, sest nii suuri asju on toimunud ja tulekul, et lihtsalt pole jaksanud. Teemasi ja mustandeid on lademetes. Aga ees on fotoshoodid ja videoblogid ja palju muud, et lihtsalt ei jaksa, sest kõik vajab ju õppimist ja uurimist ja ettevalmistusi. Aga palju vinget ja ägedat on ees! Enda poolse vabandusena, teen nüüd nii, et alati oleks vähemalt üks aktiivne õnnemäng minu facebooki lehel! Kae perra!

Ahjaa vahepeal sai keha ka ära tatoveeritud, ennem moluni jõudmist! 😀 Selgus, et mul on allergiad ja sada jama, sellest ka hiljem pikemalt, et mida teha, kui on punase värvi allergia.

Image may contain: Raja Teele, close-up

Leave a Reply

Your email address will not be published.