Mehe valimine ja shoppamine on sama asi!

See ei käi muidugi vaid meeste kohta. Ka naise valimine on sama asi, aga meestele eriti shopata ei meeldi ja sel põhjusel nad tihti võtavadki lihtsalt esimese enamvähem okei ettejuhtuva… 😀

Minu suur soovitus on teha nimekiri, mida sa partneris otsid. Ja see peaks olema lausa vastikult ja pealiskaudselt ja sügavuti ja igati detailne ja põhjalik! See ei tähenda, et tulevikus ei võiks mõne asja kohalt tekkida kompromisse, aga unistama peab suurelt! Palju tahad – vähe saad, vähe tahad – ei saa si**agi!

Mina näiteks hakkasin alles 2018 mõtlema, mida ma õigupoolest mehes tahan. Sõbrannad lugesid sõnad peale, et ma pean endale paika panema, et esimese ettejuhtuvaga paari ei satuks. Latt peab laes olema, et mitte kohe igasuguste enamvähem tüüpidega leppida. Mul oli ju komme aina õigustada, et ega ma ka super naine pole ja eks ma pean olema rahul sellega, mis nö antakse.

Aga vaikselt sain ma teada, et ikka väga ägedaid valikuid on maailmas olemas! Tehti selgeks, et ma olen täiesti üle prahi naine ja mul on õigus mehelt oodata näiteks kasvõi kokkamisoskust. 😀 Ja nii ma oma listi kirja paningi. Lisaks töötavat universum nii, et kui saadad konkreetsed soovid maailma laiali, siis on ka suurem võimalus, et nii ka läheb.

                                                                          

Mina lisasin oma listi ka fotod, sest ma tean millised mehed on välimuselt täpselt minu maitse . See muidugi ei tähenda, et teistsuguseid ma ei vaata, aga no tegu oli ju ideaaliga, mis on minu peas. Ehk siis Corey Taylor ja Jensen Ackles! List oli mul alguses lühem, aga kui ma nägingi deitides, et vot mõni asi justkui on veel puudu, siis ma sain ka aru, et mida täpsem ma olen seda õigemate inimestega ma ka kohtun!

Eks alguses oli tükk tegu kirja panna neid asju, tundsin, et nõuan liialt ja pidin end lausa suruma neid kirjutama. Paar asja tõmbasin maha ka nagu näha. 😀 Aga ma tegelikult nüüdseks sain just sellise mehe, kelle puhul ka need maha tõmmatud asjad paika peavad. 🙂 Much love! Lisaks on veel mõned asjad kirjas, mida siia ei postitanud. Aga üldiselt ennnnnne suhet ei tasu kompromisse oma soovides teha! Kui leiad selle ideaali lähedase, siis võid muidugi teha, aga ennem tutvumist ei tasu oma unistustele kriipsu peale tõmmata.

Alguses oli päris mitu tähtsat asja listist puudu, näiteks see, et ideaalmees mind ka armastaks. Tundub nagu loogiline, et nii oleks? Vot vot, sain sellise matchi, kes oligi nagu minu tolle aegne list, aga mõned väga tähtsad asjad olidki puudu, mida kirjas ei olnud. Näiteks ka see, et tema mind armastaks. Ja mõni asi pole mul siiamaani kirjas, aga nendele ma ise väga mõtlesin korduvalt, et näiteks laulmisoskus. Selle üle ma aina võitlesin, et no on see nii oluline ikka? Enamus lauljad on ju suhteliselt lit*id! Ja no mina tahan, et mees oleks siiski ju truu.  Leida laulja, kes on truu ja heas vormis… See lisaks omaette soov, eriti veel, et ta oleks ka tervislik toitumiselt. Ma ei julgenud neid kirja panna, sest eeldasin, et siis on forever alone lugu. Aga ma mõtlesin neile asjadele väga väga tihti! Tulid ka need ära! Kõike saab! 😉 Soovi suurelt!

Pildiotsingu perfect gif tulemus

Aga kindlasti peab enda kallal ka tööd tegema, et see ideaalne sinu ellu satuks. Ole see inimene, kes sa olla tahad ja siis tõmbad ligi selle inimese, kes just sellist inimest enda ellu ka soovinud on! Ei, ära ole SEE, kes sa oled. Ole SEE, kes sa olla tahad ja aina arene, parene! Elu on progress!

Väga imelik on tagantjärgi mõelda, milline oli mu soov varasemalt mehe kohta. Justnimelt soov. Lihtsalt, et ta meeldiks mulle ja mina talle ka, muud polnudki mõeldud. Ja eks ma siis nii sattusingi no igasuguste otsa… Näiteks tuli üks noorsand deildile ligi teksades. Mille tagumikul oli kristallidega kirjas “Honey”. Pluus oli tal seljas ka roosam kui minu oma. Aga no tema meeldis mulle ja mina meeldisin talle ja oligi asi lukus. See ju piisav! Ja üks härra oli näiteks igapäevane kanepi suitsetaja. Sellest oli ka nö juhe kokku jooksnud ajaga ja mõtlemine äärmiselt aeglane, mis mind tegelikult väga ärritas. AGA mina meeldisin talle ja tema meeldis mulle ja korras – suhtes!

Läbi aegade ongi mul sõbrannad pidanud taluma minu halbu tujusi, sest olen koos kellegagi, kes mulle kohe üldse tegelikult ei sobi. Aga ma arvasin, et ma oleks liiga nõudlik ja vingats, kui edasi otsin. Vahel osad ütlesidki, et “Kannata ära, keegi pole ideaalne ja no mis siis, kui see ja too asi üldse ei sobi, mis sa ikka otsid mingit supermeest!” Neile on mul vaid üht asja näidata nüüd:

Pildiotsingu up yours gif tulemus

Võta aeg maha, pane paberile kirja, joonista pildista juurde. Mõtle korralikult läbi, mida sa tahad oma partnerist. Ära absoluutselt mõtle seda kirja pannes, et kas selline inimene sind tahaks üldse – see pole asja mõte. Selle jaoks saad sa eraldi listi teha, millisena sa ennast ise sooviksid tulevikus näha. Minul on kenasti kirjas oma eesmärgid, unelmate kodu ja muudki. Aga, kui ei lähe täide ja feilid? Esiteks nii ei tohi mõelda, kutsud kurja kaela. Ja samas, kumb on etem, kas elada elu positiivselt mõeldes ja end suunates edukuse poole või aina muretseda, et kas ikka saab nii?

Kui ei lähe nii, siis ei lähe nagunii. Lihtsalt teekond sinna on sinu valida, kas sa oled koguaja masenduses ja stressis ja kardad või naudid iga hetke, sest teadmine on, et nagunii sa saad need asjad? Ja üleüldiselt on positiivsel inimesel suurem võimalus saada seda, mis ta tahab. Ega meist keegi ei eelista ju vingus ja trotsi täis inimestega aega veeta. Ole tänulik, ole õnnelik, ole meeldiv. Igas päevas on midagi, mis rõõmsaks teeks. Keskendu sellele ja naerata ja sulle naeratatakse vastu! Mõtle ise ka, kui raske on endalgi olla jorr ja kuri, kui teine on sinuga meeletult sõbralik ja armas. 🙂

Ela elu õnnelikult! Ja kui kuidagi ei saa, fake it til u make it! 😉 

Pildiotsingu fake smile gif tulemus

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.