Ma tulin sulle sügavkülma ehk siis deidid põrgust…

Kuna mu sõbrannadele väga meeldib naerda minu üle… looooveeee yaaaa… siis mõtlesin, et jagan teilegi neid pärleid, mis neid rõõmustanud on.

Olin suhtes mingi kuukene olnud ja oli deitnait eksole. Vahva ja tore olla ja asi jõudis seksini. Äge eksju! 😀 Seks on hea asi! Laskun detailidesse. Mina olin peal ja tema all, tavaline poos. Järsku saan aru, et kuti silmad vaatavad kuidagi väga üle minu õla… ja samas käed on kuidagi kahtlaselt minu ümber. Ja siis ma pöörasin pilgu enda seljataha. Seal oli telekas… tüüp…mängis… playstationiga Final Fantasyt. Ei noh… kuna mina selle kinkisin talle oli see suht nunnu, aga no kamoooooooon. Aga samas ükskord teisega, samas poosis, selgus, et kutt vaatas telekast jalgpalli… Kas minuga on tõesti nii igav? 😀 Nüüd tulevad eksid kommenteerima, ja saangi sellise laviini :” Jah, kallike, sa oled nii igav voodis!” No ei maksa möliseda, kui sinul minuga igav oli, siis usu mind, mina panin sinuga seksi ajal oma mõtetes poelisti kirja! ” Tomatit, mune, kurki, hapukoor… tegelikult tomateid veel justkui on… krt kaua tal läheb? Pesu oleks pesema vaja panna varsti…” HAH! I win!

Pildiotsingu laugh gif tulemus

Hr Playstation saab ka endale nime, sest no temast on parajaid pärleid. Rando on nüüd tema nimi! Rando oli selline väga omapärane noormees, kellega pea ükski kohting ei olnud igav. Kui meil oli kusagile koos välja minek ja ta ennast minu juures sättis – peegli ees, tunde… ja ma suvatsesin rääkida sel ajal ja tal läks soengu sättimine sassi, siis ma sain tohutu laviini kaela. “Sa EI RÄÄGI minuga, kui ma soengut sätin! Nüüd on see rikutud, tukasalk on VALESTI!” – “Kallis, sa näed väga hea välja.” ” EI, see on valesti! Ei räägi minuga rohkem!!!” Ükskord ma küsisin temalt, et miks ta minuga nii tõre on vahepeal, sain parima selgituse eal. ” Mina olen sinuga halb, sest ju sa oled kunagi elus midagi halba teinud, või eelmises elus või on tulevikus plaan halba teha ja karma karistab sind läbi minu lihtsalt.” Hindamatu!

Ja siis meenub mul Randoga selline lugu. Ilus kodune istumine oli, niisama ajasime juttu ja vaatasin telekat. Käisin siis korra tualetis ja tagasi tulles vaatan – mees vait ja vihane.

Uurisin :"Musi, mis juhtus, on kõik okei?"

Rando :"Ma ei räägi sinuga!"

Mina :"No kui sa ei räägi, siis ära imesta, kui ma kordan seda, misiganes ma praegu teinud olen, 
mis sind vihastas."

Rando :"Okkk.... selge... mis sa ise arvad, millega sa hakkama said?"

Mina :" Ma ei tea ju...."

Rando :"No mõtle järele, mis asju sa teinud oled, mis mind vihastada võiks ja loe mulle need ette,
ma siis ütlen, mis neist õige on."

Mina :"Hahaha, no sellist auku ma küll endale kaevama ei hakka."

Rando :"SELGE! Ok... ma lugesin su messengeri, sa rääkisid seal mu tuttavale, et 
tahad temaga magada!"

Mina :"Esiteks on inetu teiste järgi nuhkida ja teiseks, kui nuhid, loe eelnevaid ja 
järgnevaid lauseid ka eksole."

Vaatasime siis koos ilusti jutuajamise üle ja see magamise asi oli lihtsalt nii kontekstist välja võetud, kuidas ma seletasin, et ma ütlesin hoopis oma sõbrannale Rando kohta ” ma tahan sinuga magada” – Lihtsalt kopeeritud jutt. Aga sellest oli vaja kokku teha tunnine vaikus, ei läinud asi nii ruttu, kui siin kokkuvõtvalt tundub. Päris pikalt pilt oli, heli polnud. Muidugi, ega ta ei vabandanud ka, seletas, et ma peaksin asju selgemini kirjutama.

Aga nüüd pealkirja juurde ka. Rando oli üldse väga omapärane…

Pildiotsingu cream gif tulemus

Mul ei olnud aega alati ta kõnedele vastata kohe. Okei olgem ausad, ma tõesti ei viitsinud, sest ta helistas nii tihti ja tahtis pikalt rääkida. Aga sel päeval oli ta üksi minu juures, kui ma kõnele ei vastanud. Jõudsin siis mina koju peale tööd ja mainitakse tuimalt :” Ma sain su peale vihaseks, ma tulin sulle selle eest sügavkülmikusse kuskile!” ” Mis mõttes tulid?” ” TULIN! 😉 Eks sa katsu aru saada kuhu, sest värv on suht sama jääga ju! 😉 ” – Paku kas ma kasutasin sügavkülmikut veel kunagi?

Ja vahepeal käisin ma hoopis ühe neiuga kohtingutel. Jah, ma olen grammikene bi. Õige natukene. Kamoon, naised on ilusad! Nüüd ma saan päris mitu kirja ka neiudelt, et :”Kas… kas sa sebisid mind või?”  Arvatavasti ehk sebisin… aga võis ka juhtuda, et olin niisama sõbralik. You’ll never know. 😉 Üldiselt eelistan ma siiski mehi, sest neil on midagi, mida naistel ei ole. Mr Perfect küsis selle lause peale :” Midagi, mida naistel ei ole? Ajud?” Sai kohe kurja pilgu… Mr Perfect :” Okei okei… juhtimisoskus.” Kui ta poleks nii perfect olnud, siis oleks kolki ka saanud! 😀

Aga minu deitideni selle neiuga – tegelikult ma ei saanud päris pikalt aru, et me deidime. Ta seletas aina, et tal on pikamaa suhe ühega, keda pole juba pea aasta näinud… Linnas käisime aina käest kinni ja aina musitas mind põsele ja huultele, ma ausalt arvasin, et ta on lihtsalt maru sõbralik. Ilus neiu ka, mis ma ikka kurdan. Ja siis ta tahtis, et ma pea iga päev talle kohvikusse seltsi läheksin, kus ta töötas. Kui ma ei saanud minna ja EI olnud tema teada hoopiski Soomes tööl, siis ta solvus. Ja nüüd tulevad need kõige omapärasemad deidid. Meil oli topeltkohting minu juures. Tema kutt tuli lõpuks Eesti ja minul oli ühe noormehega ka parasjagu midagi käsil. Kõik oli maru tore aga, siis ma vaatasin, et äkki on midagi nihu, kui ta seletas, et me ameleksime poiste ees, sest see on hot… ja küsis ka kas tohib mu rindu katsuda ja et ma tema omi ka katsuksin. Ei noh… okei muidugi hot meeste jaoks aga miskipärast ta “oma kutiga” küll kordagi ei suudlend.

Aga no… siis ma ei saanud ikka veel aru, ennem viimast deiti. Läksime mu hea sõbrannaga kohvikusse tema juurde seltsi, ajasime juttu ja kõik vahva. Siis olid mul aga sõbrannaga plaanid ja läksime minu koju, neiu jäi aga edasi tööle. Jaaaaa siis hakkas sms-e laekuma. ” Musi, kas sa tagasi tuled?” ” Palun tule täna ikka tagasi ka!” ” Ma igatsen sind…” ” MIKS SA EI VASTA???” ” A normaaaaalne, nii käitudki siis minuga???” ” Mine perse!” ” Anna palun andeks, et ma ärritusin… ma igatsen sind, musi!” – Ma ei vastanud neist absoluutselt ühelegi. Lihtsalt vaatasin kuidas neid 2-3 tunniga aina laekus ja arutasime sõbrannaga asja. Siis ma saingi teada, et ju ma olin paar kuud suhtes olnud vist või deitinud selle neiuga… Ei noh… Igatahes, kui tulid viimased sõimusõnumid mulle, ilma, et ma oleks kordagi midagi öelnud, siis ma otsustasingi enam mitte suhelda. Veits psühhiks kiskus asi. Äkki ma magasin? Äkki minuga juhtus midagi? Äkki mul oli telefon eemal? Mõne tunniga saada kiitusi ja igatsusi ja sõimu ei ole eriti stabiilse inimese käitumine. Sorry.

Pildiotsingu harley quinn gif tulemus

Ükskord jälle ma ei saanud aru, et kellegil on minu suhtes mingi “teema”. Kohuke nagu ma olen. Panin ühele sõbrale kaarte, st mina pidasin teda vaid sõbraks ja ta teadis, et mul on keegi hinges ka. Ennustasin talle midagi sellist, et keegi on tal hinges, kellega on ta vaid sõber. Aga, et tal on plaan üritada enamat, kuid kui ta seda teeb, saab ta noa südamesse. Noh, lihtne lugu eksole. Ma küsimusi ei küsinud selle kohta, sest õrn sisetunne oli, et appi, äkki see olen mina, sest me oleme sõbrad ju. Nohhh, see asi lõppes nii, et tunnistas ise üles, et kõik ongi õige ja see neiu olen mina. Ütlesin kenasti, et kahjuks mul on ju teise vastu tunded ja ta teab seda. ” Kuradi lit* raisk, teistega kõlbab aga mina mitte!” Well… sõprus sai veits otsa.

Vahel on ka nii, et deidi rikkujaks olen hoopiski mina ise. Haruharva muidugi, sest ma olen täiega äge! 😛 Selle loo üle naeravad sõbrannad vist igavesti. Läksin ühel kuumal suveööl külla oma vanale exile, et suhteid soojendada uuesti. No soojendus tõesti töötas nii hästi, et läksime lausa higiseks. 😀 Ja siis ta imearmsalt pühkis minult otsaeest higi… See oli periood, mil ma kulmud raseerisin NULLI ja värvisin pliiatsiga peale. Igaksjuhuks läksin vannituppa kontrollima, et ega kulmudega midagi ei juhtunud. Ei noh, mis nendega ikka juhtus… neid enam ei olnud lihtsalt, absoluutselt.

Pildiotsingu laugh gif tulemus

Õnneks oli mul pliiats kaasas ja sain tagasi joonistada. Aga üldiselt MEGA respect kutile, et tal näoilme isegi mitte ei muutunud ja mulle ka ei maininud, et ta mul kulmud peast pühkis. 😀 Terasest närvid!

Aga praeguseks aitab, sellele võib vabalt järg tulla, aga mul endal hakkas praegu nii nukker, meenutades, kui jubedaid kohtinguid mul on olnud. 😀 Must masendus tuli peale!

Tee mul tuju paremaks ja räägi kommentaarides oma kõige jubedamast kohtingust! Jagatud mure on kergem ju eksole! 

Või no olgem ausad, ma tahaks ka vahelduseks kellegi teise üle naerda… 😀

2 comments

  • Thunder on June 19, 2018 at 12:15
  • Reply

  Tüdruk tundus kohtingul väga vaikne, ei naernud mu naljade peale, muigas ükskõikselt.
  Üritasin väga visalt ja lõpuks kui ta naeris, siis naersin ka mina kohutavalt kõvasti, kuid juba tema üle.
  Tuli välja, et kohtingule eelnevalt oli juhtunud õnnetus ja tal olid pooled esimesed hambad puudu.
  Selliselt asjast teada saades annab antud seik ikka veel muige näole. 🙂

  1. 😀 See võis olla suht hindamatu hetk! 😀 Aga vähemalt ta naeris! Aitäh jagamast, mul ka kohe tuju parem! 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.