Kuidas ex-st üle saada?

Parim viis kellegist üle saada on kellegi alla saada!

Woooooho, selline postitus? Aga olgem ausad, kes meist poleks peale lahkuminekut otsinud kohe kedagi, kellega lihtsalt see teatud asi ära teha? Kasvõi selleks, et viimane mälestus ei oleks oma eksiga seksist. Ja no, see töötab ju! Mina soovitan kogu südamest, sest see kiirendab protsessi tunduvalt ja kõik võidavad ju! Asjaosalised saavad kauni öö ja eks saab ka arvatavasti rutem rahu sellest, et temaga enam ühendust ei võta.

Pildiotsingu obsessive calling gif tulemus

Muidugi, kui ikka väga halb seks on uuega, siis sellest ei ole eriti kasu. Aga samas, kui see väga halb seks on selle sama eksiga, kellest ongi vaja üle saada, siis on juba teine tera… Selle postituse peale saan ma ühe väga vihase eksi ka. 😀 Aga kuna mul ei ole plaanis sellise inimloomaga enam eal suhelda nagunii, siis las kurjustab.

Igatahes lood siis olid sedasi, et olime just hiljuti lahku läinud aga suhtlesime edasi enamvähem sõpradena. Ma olin just tema pärast hakkanud õppima, kuidas teatud tüüpi inimestega vajadusel manipuleerida. Ja mõtlesingi, et kas poleks mitte hea seda tema peal testida… Issand, kui inetu minust eksole? Teate, ega ikka ei olnud küll – see noorsand oli mulle näkku valetanud, petnud mind ja need on veel kõige leebemad asjad. Aga eks mul endal oli veel mingisugune armastus ja mõtlesin, et äkki see kergendaks olukorda. Las petab siis oma armukest minuga ka eksole!

Me olime teineteisele selgeks teinud, et meie vahel ei tule enam kunagi midagi peale tuttavate/sõprade olemise. Eriti, kui ma ta kallid 100 eurosed kreemid katki viskasin, mis ta armukese käest sai ja süüdistasin selles maavärinat… “Lokaalne maavärin oli, ma ei tea kuidas… ise ka imestan 🙁 ausalt noh!” Miskipärast ta ei uskunud seda… Igatahes meie vahel oli kõik füüsiline jms läbi. Mõlema poolt ja kindlalt.

Ja siis ma hakkasingi õpitule mõtlema ja tema iseloomule. Kuna ta lubas mulle toeks olla, sest me mõlemad oleme samas olukorras ja vaid meie mõistame teineteise läbielamisi, (toimetaja märkus “my a**”) siis otsustasingi sellele rõhuda. “Vaata sa tulid mulle siin ükspäev seletama, et ikka raske on ümber harjuda ja vaba olemisega imelikud lood ja siis ma lohutasin sind onju? Mul on endal nüüd sama raske…”

Pildiotsingu it's a trap gif tulemus

Hakkas mulle siis seletama, kuidas tema asjadega tegeleb ja, et tal on natuke kergem juba, kui see paar päeva tagasi oli, kui kurtmas käis. Uurisin, et kuidas ta kaisutamisvaesusega hakkama saab? Seletas mulle kenasti kuidas ta võtab patju ja tekke kaissu ja siis on okei. Ja siis ma küsisin, et aga kuidas seksiga saab? Seletas, et eks ta tegeleb endaga praegu korduvalt päevas. Seletasin, et mina ka! (tegelikult oli mul null mõtetki millegist seksiga seonduvast, märgib toimetaja.)

Ja siis kirjeldasin juurde, et aga seks on ju hoopiski teistmoodi… ja meenutasin mõnda ühist ägedat seika talle. Ja väga kiitsin, kui hea temaga ikka oli, tegin egole pai. 😉 Ja siis ta ütles, et võib tulla homme mulle seltsi ja võime sel teemal rääkida, et mul kergem oleks. Vastasin :“Ah tead, pole vaja, küll ma homseks maha rahunen, täna lihtsalt see raske hetk.” Ja oodatud vastus tuligi kohe :“Olen 20 min pärast seal.” Itsitasin omaette hetke ja helistasin bestikale ja rääkisin oma plaanist, et näe kuidas kärbes ise võrku ronib. Maru õel inimene olen ikka! Aga ma lohutasin ennast sellega, et me mõlemad saame seksi ju, keegi ei kaota ja keegi ei saa liiga tegelikult!

Ja siis ta kohale jõudiski… istus diivanile maha ja hakkas uurima, et miks mul küll nii raske on jne. Istusin võimalikult lähedale tema kõrvale, aga mitte kaissu vms. Kehad kokku ei puutunud, polnud temal vaja teada minu plaanidest. Selgitasin alguses muid asju ja siis viisin jutu tagasi seksile…

Pildiotsingu omg gif tulemus

Pikk jutt lühidalt, ta muidugi ei suutnud lõpuks enam ennast talitseda ja asi lõppes seksiga. Nagu planeeritud. Kuna meil mõlemal oli nagunii asi juba seal maal tunnete ja kõige kohalt, siis oli see viimane kord selline lohakas ja imelik. Ehk täpselt, mida ma tahtsingi. Peale seda hakkas ta mulle seletama, et ta ei saa lubada, et meil veel kunagi nii juhtub. Istusin sülle ja ütlesin tagasihoidlikult :“Ega ma ju ei arvanud, et tänagi nii läheb…see lihtsalt… juhtus…” Kallis bestikas, palun lõpeta see itsitamine seda lugedes. 😀

Igatahes see töötas ja peale seda oli mul hulga kergem olla. Üle täiesti nii ei saanud muidugi, ei käi üleöö ka need asjad, aga ma vaatasin teda hoopis teise pilguga peale seda. Ei suutnud isegi üles leida, mis nurga alt ta peaks kena mees olema. Aga, mis täiesti üle saada aitas oli hiljem kohtumine kellegagi, kes oli lihtsalt kordades parem voodis. Ehk, HEA seks aitab üle saada!

Aga muidugi, kui avardad oma silmaringi ja tutvud uute inimestega, saad aru, kui häid inimesi olemas on. Kui saad uued tutvused, kes näitavad sulle, et hulga ägedamaid ja paremaid inimesi eksisteerib, siis läheb üle saamiseks palju vähem aega. Käi väljas, tutvu, hoia end tegevuses.

Maailm on tohutult vingeid inimesi täis!

Pildiotsingu awesome gif tulemus

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.