Kui ei küsi, ei saa!

” Tead, printsess, ma olen oma elus palju kurja korda saatnud ja olnud väga väga halb mees. Kuid sina, just sina oled tekitanud tahte minus muuta oma elu. Ma tahan sind hoida ja kaitsta ja olla parim mees su jaoks!” Ja siis ta kukkus seletama kuidagi häguselt, et tahaks minuga öö veeta… No vau eksole! Selline badass rokkar, minu jaoks tahab muutuda!!!

Nii lõppes “50 halli… ei aitäh!” postitus. Veel seletas mulle lausa laste ja pere plaane tulevikuks. Eks me olime ju natukene sebind küll, aga polnud suudlend isegi eal. Tuligi lõpuks imeline öö meil koos? FU** that SHI*! Ma võin olla blondiin, ajukahjustustega tänu multiskleroosile, aga ma ei ole loll. Vähemalt no mitte nii loll. 😀 Selline jama minuga ei tööta ja mulle peale ei lähe.

Igatahes, seletasin talle ilusasti, et ma ei otsi hetkel ei kedagi ega midagi kahjuks, aga :” Vaata, siin on arvuti, nett on, vastavaid netilehti sa vast tead ja tualettpaberit saad vetsust. Have fun, mina lähen teise tuppa tudule.” Kui teisest toas vastavat “muusikat” ja muud kuulsin, sain aru, et vähemalt tal oli lõbus. Hommikul läks ilusasti koju. Lõpp hea, kõik hea! 😀 Igatahes, vahel isegi, kui küsida, IKKA EI SAA! Selline pipar olen!

Aga vot vahel just saabki tänu sellele, et inimene julgeb küsida. Olin juba pikemalt Erkiga suhtes, aga asjad ei olnud päris nii, nagu nad olla võiksid.

Pildiotsingu popcorn gif tulemus

IT crowd on muide täiega äge asi! Soovitan! 😀

Ajasime niisama juttu – mainin veel korra, ma ei kasuta päris nimesi. Lihtsalt pean mainima, sest Erkisi on palju! 😀 Igatahes järsku hakkab ta mulle pajatama, et ta on tegelikult väga katki ja rikutud mõtlemisega jne. Ja kui ta räägiks mulle asju, mis ta tegelikult teha tahaks magamistoas, siis ma vaataks teda, nagu ta oleks hull. Ütlesin :” Aga tee proovi? Mis sul kaotada on? :)” Kogeles hetkeks ja siis mainis mõned asjad, millest ma kõike ei kirjuta 😀 aga näiteks mainis ka bondaget. Vastasin talle maru rahulikult kõige lõpus, et aga… proovime siis neid asju? See ilme… oli hindamatu. ” Oledki nõus?” küsis ta väga shokeeritult. Vastasin :” Muidugi, ma pole kunagi proovinud neid asju ju, kust ma tean, kas meeldib?” ” Oleks ma seda varem teadnud…” No jaaaaa kelle süü see oli? KUI te ei küsi, te EI SAAAAAAAA! Mis seal kaotada on? Partnerit tahaks ju nagunii kogu eluks, siis ta peaks ka ju klappima võimalikult hästi? Kõik, mis oluline on vaja ära proovida. Ja kui seda inimest terveks eluks ei taha, siis on ju eriti suva, kui ta pahaseks saab nende soovide peale? Või mis? Annab rihma äkki? Aga äkki see on ka äge? 😉

Lisaks ajab mind marru, kui inimesed ei suuda oma partnerile öelda, kui nende kaal või välimus või käitumine vms, on kuidagi ebameeldivaks muutunud neile. Kõike saab ju kenasti serveerida. Ei ole vaja minna petma või maha jätta või kannatada. Äkki inimene ise ka muudaks end hea meelega? KÜSIDA JU IKKA võib! Mind jäetigi kunagi maha lausega, et ma olla paks. Ta ei tahtnud seda välja öelda, aga ma ise käisin peale, sest kõik oli ju hea tegelikult. “Ma lootsin, et hakkad alla võtma” – lootsid? Mul polnud endal üldse plaaniski seda teha, ma olin jah 83 kilo ja tahe nagu oli, et tillem uuesti olla, aga plaani oli siiski 0. Ja mis peale seda sai? Meie läksime lahku, ma võtsin kõigepealt masendusest 10 kilo juurde AGA siis ma võtsin 30 kilo alla! Saime uuesti kokku, aga no siis polnud minul enam tundeid. Aga ma olen siiamaani tänulik talle. AITÄH, sulle Kardo! 🙂 Tänu sulle olen ma siin, kus ma olen.

Kallid mehed ja naised, palun öelge oma partnerile, kui midagi suhtes ei meeldi. Äkki nad on nõus seda muutma ja järsku on teil ideaalne suhe? Mis seal kaotada on, sest kui nad ei muuda seda, siis jäävad asjad lihtsalt samaks ju. Kõik on serveerimise küsimus. Kopp on sellest lahkuminekute ja petmiste juttudest ja aetakse häma inimestele ” Eiei, sa oled suurepärane.” Tegelikult sõpradele käib kurtmine ja partnerit vahitakse tihti altkulmu ja vingutakse tühiste asjade üle. Näiteks – miks sa juustu ülemisele riiulile panid ahhh?

Muide juust ei käi ülemisele riiulile! Ma sain ka seda teada, kui olin mõnda aega suhtes olnud. Tuldi halvas tujus koju – külmiku uks lahti ja ” MIKS SEE JUUST SIIN ON?” Aga miks see juust seal siis oli?

Jätkub…

Tänan inspireerimast, kallis H! 🙂 Või no julgustamise eest, et postitused liiga vanillad poleks. Lahja kraam!

Pildiotsingu the cheese gif tulemus

Leave a Reply

Your email address will not be published.