Kasatsoki Jüri, Dj Heiki ja teised muusikud!

Oli siis selline üritus nagu Suvelõpusimman 2018. Tartus Sodiaagis.  Esinejate nimekiri oli uhke: Dj HeikiVivalavitaVillage VoicePopstaar Raits, Kasatsoki Jüri ja Hillar Kohvini välja.

Ütlen kohe ausalt, et polnud ikka väga aastaid taolist muusikat laivis kuulamas käinud. Eks panin netis ikka varemgi kõrva peale ja eks Jüri oli juba ammu kõrvu jäänud. Kuidagi tuligi otsus, et tähistaks mehe sünnipäeva just nimelt seal, sest nagu DJ Heiki seletab “halb pidu on ka hea pidu”! Aga ega ma ei teadnud, mida sealt oodata… Äkki on mingid vastikud staaritsejad koos ja kes teab mida veel eksole.

Sodiaaki panime juba ammu laua kinni, no igaksjuhuks. Tublid olime, sest selgus, et ega enamus istuma ei saanudki. Kuna me jõudsime varem kohale, siis saime veel baaridaamiga kaubale, et on nõus meile natukene snäkkegi valmistama. Olime VIP, sest isegi esinejatele süüa teha polnud tal mahti. Inimesi jagus ka ukse taha välja, poleks midagi nii hullumeelset oodanud. Ja sedagi, et ajalehedki kohal on. Lisaks… meie laud oli esinejate kõrval. No ma räägin, VIP!

Laud oli lookas noh! Ja see naine oskab süüa teha, ma räägin! Minge aga Sodiaaki sööma, hinnadki on imeilusad ja toit on maitsev. Coca pudel on minu muidugi, sest Septembris ma ei jookse! 😀 Tegelikult on lood lausa nii, et ma olen midagi karsklase suunda, aga see selleks. Jätkame piduga! Pea pool snäkkidest jõudsime enne külaliste saabumist ära süüa… no anteeksi! 😀 Neid pelmeene tahaks praegugi…

Esimese asjana rabasime endale mälestuseks ka plaadi, kõik olid maru lahkelt nõus ka autogrammi jagama. Ja saimegi natukene tutvuda. Teate mis? Sõbralikumaid ja armsamaid inimesi on raske leida, kui oli tolleõhtune Sodiaagi rahvas! Täiesti unustamatu elamus. Ei olnud trügimisi, probleeme ja esinejad olid ka nagu vanad sõberid. Üliarmsad ja toredad. Aga üht ma ütlen, Dj Heiki ajas veits siÄÄ! ( ma ei leia uue klaviatruuiga tärni üles…) Halb pidu on ka hea pidu? Seal peol ei olnud mitte midagi halba! Kellel polnud vokaalne osa suurepärane, see tegi showga selle tasa. Kõik oli tohutult lahe ja rahvas nautis ja tantsis. Endalgi sai tantsupõrandat külastatud ja saime isegi mehega endale oma laulu nüüd. Naljakas on see, et me aina valisime nii Stonesour jne lugusi ja lõpuks on meie lugu hoopiski nüüd see… No kuidas see ei saaks olla meie lugu eksole? 😀

Lisaks ta kuidagi esitab seda nii südamest ja nii ilmekalt. Sõnad on ka sellised, et jäävadki kummitama lihtsalt. Minul lausa õigesti, üks noorsand teeb siin oma versioone kodus! 😀 Aga tegelikult peaks olema see Dark Velveti lugu ja ootan pingsalt nende videot juba. KUIGI mina oleks olnud sinna videosse ideaalne eksole, aga mind seal pole. 🙁 Ma ei tea miks eksole! Igatahes kiiiisumiisumäu! Aga üks minu filmitud video ka, eks neid lühikesi klippe on mul youtubes veel, aga enamasti nautisin niisama õhtut.

Ja kuula nüüd seda. Kuidas see peaks jääma alla näiteks Marju Länikule?

Ja mis kohtumine see oleks, kui pilti ei tee?

Jüriga!!! Ahjaa, tulevane abikaasa on ka pildil! 😛

Saime hommikul ka veel kogemata Jüriga kokku ja heietasime peost ja tegin parema valgusega pilti neist kahest mehest. Aga seda ma siia üles ei pane, sest mind pole pildil eksole ju!

Ja lõpuks saime me veel 10 korda kuulsamaks ka! Sest kingituseks oli sokke ja no… sokid tahtis ka kaasa laulda! Ja selgub, et mu kihlatu on peast sama sooda nagu mina… Tru lav! 

Üks maru vahva asi oli veel. Mind tunti ära! 😀 Kaks armsat noorsandi lähenesid ja küsisid, et Helery jah? Geimid jah? Mul hakkas hetkeks häbi, ega ma oma geimingu asja väga ei reklaami ja hetkel on unarusse ka jäänud ja siis ma kartsin, et olen kuidagi ära unustanud mingid inimesed, keda ma teadma peaksin. Selgus, et nad on siiski ise kusagilt minust kuulnud! See oli erakordselt vahva! Peab ikka siin tasapisi üritama geimida ka… arvuti on normaalne, klaviatuur ja hiir on lõpuks ka rohkem kui 10ne eurone komplekt ja nooo klapid on ka maru nice! Mega kniks teile härrased, olin õhtu otsa sillas! 20 korda kuulsam! 😀 Tegite tuju ääretult heaks!

Aga vot mis ma ütlen. Mina olin 100% kaine ja mul oli siiski erakordselt tore! Ja ma ei olnud isegi ainus kainekas seal, kellel tore oli! Saab ilma, peremees, SAAB!

Ööbimiskoht sel korral aga uhke polnud. Oli vaja vaid katust pea kohale ja pole nii rikas, et alati V Spaa-s ööbida. 🙁 Igatahes koha nime ma ei nimeta, üldiselt oli tuba puhas ja kena, lihtsalt pesema minnes kartsin, et saan mustemaks kui ennem pesemist olin… Ühised pesemiskohad. Ja no kui keegi vähegi koridoris kõndis oli see tuppa kuulda korralikult. Ja noh… ah teate! Hipsterilik kohake noh! Pole päris minu teema, vastik printsess olen! Aga vähemalt oli see kord koju jõudes maru hea meel, et kõik on kodus ikkagi hulga etem. Mitte nagu peale V spaad, et oh issand mis urgas see kodu meil on ja kus on housekeeping ja mullivann ahhh? 😀 Oeh, V spaa… I miss you! Aga… kodus on ikkagi parim.

Home sweet home!

Leave a Reply

Your email address will not be published.