Kas ta petab?

Kui selline kahtlus on peas, siis on juba suur võimalus, et jah ta petab. Sisetunne on kahjuks erakordselt tark abiline. Eriti meil naistel.

Olin kunagi pikas suhtes ja kordagi ei tulnud pähe mõtet, et mees petta võiks. Ma teadsin kõiki ta paroole, arvutis olles ekraani ei peidetud ja mobiilis askeldades ka mitte. Ringi sai ta käia kus tahtis ja no eks ta tuli alati öösel koju ka, muidu eks petta saab päevalgi. Ja siis järsku hakkas tekkima aina uusi üritusi ja asju mis eeldasid ka kodust nii kaua ära olekut, et ööseks koju ei jõudnud. Enamasti olid need kusagil seltskonnaga, kus oli ka alati üks ja sama vana sõbranna…

Ja varsti olid need ära olemised juba lausa nädalavahetused… samas hakkas mees esimest korda elus endale seongut tegema… lõhna kasutama… ja soetas isegi keha ja näo kreeme. Trennis oli ka korralikult käima hakanud. Eks ma mõtlesin, et no oli ka aeg, kaua ma seda kleenukest haisvat noorsandi taluma pidin eksole. 😀 Ja siis olid nädalavahetused juba kindlamalt selle sõbranna pere juures… teises linnas… Ohutu ju, tal mees ja lausa 3 last. Mida ma ikka põen? Loll mõte! Ja siis… hakati ekraani välja lülitama, kui mina sinna lähedusse sattusin. Hmm okei… Ütlen ausalt, korra tekkis siis mõte, et logiks tema arvutisse sisse ja näeks seal tema fb lehelt postkastis kirjade esimesi lauseid. Niiiii paha tunne oli endal nii teha, aga see jant oli kestnud juba üle mitme kuu. Hakkan sisse logima – parool on vahetunud! Esimest korda EAL ei teadnud mina tema arvuti parooli. Kahtlused kasvasid.

Pildiotsingu password gif tulemus

Rääkisin asjadest sõbrannadega ja seletasin, et mees üritas sellele sõbrannale isegi töökohta organiseerida endaga samasse majja. Kuigi neiu elukoht hoopis teises linnas… See oleks tähendanud palju ühiseid üritusi neile koos… Kui ta seda töökohta organiseerida üritas, sain ma ise juba aru, et midagi on nihu, sest ega sellel neiul sellise töö jaoks mõistust napib. Armas ja tore aga mitte just kõige targem selliste asjade kohalt. No muidugi ta ei saanud sinna tööle, aga imelik oli, et ta üldse käis moosimas ülemusi jne, et ta saaks sinna. Null kogemust ja sobivust sellisele kohale. Sõbrannad pidasid kurvastusega kõike maru inetuks aga mina otsisin aina vabandusi asjale. Ja siis me läksime mehega koos ära natukeseks…

Ma olin temaga juba ka rääkinud, et mind väga häirib see, et iga teine nädalavahetus on ta seal nende perega… Kusjuures ma teadsin, et selle sõbranna mees on pidevalt kodust ära üldse. Kas nad üldse olidki perega? Igatahes ma palusin, et meie ühisel ajal ta selle sõbrannaga ei suhtleks. Need mõned päevad võiksid ju vaid meile olla, kuna suhtes oli palju pingeid ja selleks koos ära läksimegi, et asju korda saada. Lubas mitte suhelda ja kinnitas veel korduvalt, et seal ei ole midagi nagunii ja tal ju lapsed jne ei taha tema kellegi nö jääke. Lisaks ega see neiu polevat ilus isegi mitte. Ja siis see algas…

Keset koos pikutamist, võtsin korraks tema telefoni, et kella vaadata. Härra haaras läbi une, JÕUGA, telefoni minult käest, pobisedes, et mida ma teen. Seletasin, et tahtsin kella vaadata vaid… Ütles kella, võttis telefoni KAISSU ja jäi tagasi magama. Hiljem õues tahtsin ma uuesti kella vaadata, kui tema just ujumas oli. Kella vaadates esimese asjana näen ma 3 uut messaget sellelt neiult… Noh… trükin siis tema koodi sisse, mis mul nagu olema pidi. VALE kood. Ujumast tagasi jõudis siis uurisin, et mis teema on arvuti ja mobiili koodidega? Et mul need alati olnud, kui vaja midagi tema jaoks ära teha jms. “Turvalisuse huvides pean vahetama” “Mulle uued koodid annad?” “Ma ei leia, et sul neid vaja oleks.” “Ahsoo… kas ma tohin näha, mis see neiu sulle kirjutab?” “Autoga oli abi vaja…” “Sa ei tea autodest midagi ju…” “Tean ikka! Nüüd tean!” “Tohin ma näha neid chatte?” “Ei.” 

Mis sina arvaksid sellisest asjast?

Pildiotsingu shocked gif tulemus

Igatahes mees raius edasi, et ei peta ja mul on paranoia jne jne. Eks kui ma siis kunagi hiljem, peale lahku minekut küsisin sellelt neiult, et kas ta on õnnelik, et meid lahku ajada sai, siis vastati mulle irvitades :”Jah, olen küll!” Sisetunne vot ei petnud. Või noh, sõbrannad olid minust targemad ka lisaks. Kahju lihtsalt, et selle neiu enda mees on loll nagu lauajalg ja arvab siiamaani, et kõik oli kaunis ja süütu ja lihtsalt sõbrad.

Aga üldiselt on päris palju märke, et teada saada, kas inimene petab. Peamine on, et käitumine muutub. Osav inimene oskab ka näkku valetada nii, et silm ka ei pilgu. Olen seda lausa ka testinud ja lasknud endale konkreetselt nii näkku valetada, sest olles teiste ees aus, oleks inimesel olnud suured jamad. Oskavad oskavad! Aga kohati on see petmine kõik väga individuaalne ja peabki mõtlema kas inimese käitumine on muutunud? Hoolitseb ta enda eest rohkem? Käib tihemini ära kusagil? See, et sõber ütleb, et oli temaga koos – kahjuks ei loe. Sõbrad oskavad ka valetada.

Pildiotsingu funny gif liar tulemus

Aga alati lihtsalt ei saagi aru, eriti kui endal on väga kiired ajad ja eeldad, et teisel ka. Näiteks kunagi oli mul noormees, kes minu teadmist mööda läks alati tööle, kui mina ka tööle läksin. Aga siis järsku sain ma kuskilt endale haiguse külge. Sugulisel teel leviva. Mingisugune imelugu eksole. Härra seletas mulle juba suhte alguses, et tema on täiesti puhas poiss ja käis alles arsti juures kontrollil ja kõik olevat korras. Ma siis uurisin nüüd, et mis teste talle tehti. Seletas, et kõik tehti ära, öeldi, et kogu veri on puhas. Uurisin siis väheke täpsemalt. “Ei no käeluu murruga sattusin haiglasse ja siis võeti vereproov ka ja öeldi, et kõik on korras!” Üritasin talle selgitada, et see pole nagu päris see, et suguhaiguste testid tehakse ikkagi eraldi. Vaidles meeletult vastu ja sõimas mind lollakaks ja lit*iks ja mida kõike veel. Eks ma siis eeldasin, et ju tal oli koguaeg see haigus olnud aga alles nüüd tekkisid sümptomid ja nakkus. Peale suhet sain ma muidugi ühistelt tuttavatelt teada, et härra oli juba kuu aega töötu üldse… Ja käis hoopiski ühe neiu juures.

Maru kahju on tegelikult, et tihti on inimesi, kes teavad neid petmise asju ja hoiavad suu kinni, sest ei taha ise draamat ja sekkuda sinna. Ja ei taha oma sõpra ka kaotada. Mina isiklikult leian, et kui keegi teab, et ta sõber petab, siis see sõber on üleüldse SITAPEA! On sul sellist sõpra vaja, kes paneb sinu südametunnistusele sellise saladuse? Kui petta vaja on, peta nii, et teised ei tea! Ja need mehed, kes lähevad üles tunnistama oma petmist, on ka nõmedad. Oma südametunnistuse saavad kergemaks, aga partneril on nüüd elulõpuni halb tunne sees, et teda peteti. Kui tõesti ei saa petmata, peta targalt ja võta see saladus hauda kaasa. Don’t be a total di**!

Aga üleüldiselt, otsi endale pigem kaaslane, keda pole vaja petta. Ja las sinu praegune kaaslane, kes sulle mingil põhjusel pole piisavalt hea, leiab endale kellegi, kes teda armastaks ja ei petaks. Või leiagi endale vabasuhe jms. Täiskasvanud inimene võiks aru saada, et teisele haiget tegemine ei ole “FUN” “ERUTAV” “ÄGE” jne. Kallid petjad, kasvage suureks!

Pildiotsingu grow up gif tulemus

 

 

2 comments

    • Essu on June 20, 2018 at 20:04
    • Reply

    Loodus ei salli tühja kohta – ju oli kodus tühi koht…

    1. Vaieldav. 🙂 Tühi koht saab olla aga see ei õigusta petmist siiski. Lahku saab alati minna. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.