Kas sina tead, kuidas voodis hea on?

Vot vot, nii küsisingi. Mina igatahes tean nüüd! Kutsuti mind ühte vahvasse kohta, et ma korralikult igasugused asjad ära testiksin ja saaksin teada, mis just mulle parim on. Eks ju kõigi kehad ja eelistused ole kasvõi natukene erinevad. Kindlasti tasub madratsi ostul olla eriti vastikult anaalne ja palju uurida, testida, küsida. Kui ikka odavam madrats sobib ka hästi, siis on ju raha sääst! Aga igatahes on mugav madrats tähtis – 1/3 oma päevast oleme ju voodis. Heal päeval kauemgi. 😉

Käisin mina Tallinna Pesapuu Sisustuskeskuses madratseid proovimas!

Veebruari alguseni on neil selline vägev vidin, millega nad teevad soovijale eri madratsitega analüüsi. Näeb oma silmaga ära kohe, kas kallim on ikkagi parem. Kindlasti peaks ette teavitama oma proovimise soovist:
Tel. Tallinnas +372 588 664 88
E-mail: tallinn@pesapuu.ee

Aga nüüd lähemalt minu kogemustest. Mul endal kodus juba on Sleepwelli Red Pocket soft olemas ja väga kiidan. Ennem seda oli mul mingi Dormeo ja too oli ka täiesti hea aga sel korral läks kuidagi niimoodi. Eks ma mõtlesin, et vot vot, nüüd saangi teada lõpuks, et äkki oleks odavam olnud sama hea või parem. Poes 15 min madratsitel niisama lebades ei saa tegelikult aimu, kas hommikul ärgates on selg või puus valusad. Siin aga näitas kohe kaadervärk läpakas ära, et kuhu liialt survet tekib.

Selline uhke tekike pandi mulle alla ja jälitati läpakaga.
Ma keeldun arvamast, et mul nii suur ahter on! Aga mida sügavamale vajud, seda suurem ala pildile tekib.
Siin näitab mind külili – need pildid seletavad, et täiesti sobilik madrats on see. Puusal on natuke rohkem survet, aga eks mul oli paks vöö ja riietus ka.

Kohati tundsin ma ennast nagu ma oleks alasti, vastikult detailselt näitab jooni nagu. Punu ka jõulutoitudest ees praegu. 🙁 Karistuseks sellise intiimse olukorra eest – oli mul kindlasti vaja ära testida kõige kallimad ja ka täiesti madratsita versioon. No selleks ikka, et võrrelda, mitte, et testi tegija jaoks tüütu olla ja aina küsida ja ringi taielda poes… 😛

Pildiotsingu gif funny blush kid tulemus

Igatahes nii palju sain ma teada, et ühed hirmuskallid mulle ei sobi. Ma olen liiga kerge kaaluga, et ma madratsisse piisavalt sisse vajuks, et mingitki tolku sellest oleks. Vot kus lugu eksole! 100+kg ja siis hakkaks looma nagu, aga ma ei jaksa nii palju süüa, jääb ära vist. Mul lasti ka kenasti näha, milline see madrats seest on ja sain katsuda näppida ja tõesti, need laiemad vedrud on seal sees ja need ei liikunud millimeetrikti, kui ma neid jõuga surusin.

Ja no lisaks selgus, et niisama voodipõhjal magamine ka ei sobi mulle. Ma ei tea miks… Tundus suht okei, kui ma ennast ei liigutanud! Oleks hulga raha kokku hoidnud, kui nii sobiks.

Lihtne kokkuhoiuversioon – madratsita!
Vasemal üleval mulle sobiv ja alumine ei sobi – pepu survestatud. Ja paremal – SUSHI! Ehk voodipõhjal magamine.

Abikaasa testis ka madratseid ja no muisudi selle niisama voodipõhja, et näha mis tulemused tal on. Tal on punast ehk halba ala hulga vähem. Hmm… Tal on hulga madalam rasvaprotsent ka kui mul, äkki siis tal ongi kergem madratsiga sel põhjusel sobituda? Või on see sooline diskrimineerimine! Igatahes on ta öelnud ka, et talle sobib diivanilgi, kus mina ärkan igasuguste valudega ja suhteliselt palun Jumalat, et see mu piinad lõpetaks.

Abikaasa uhkustab oma siniste toonidega.

Proovisingi enamus madratseid läbi ja sellega vedas, et see, mis kodus juba olemas on oligi minu jaoks üks parimatest. Siis ei pidanud kodus sõda alustama, et nii kalli madratsi ostsime. Aga siis sütitati leegike, millest võib siiski kodus tüli tekkida. Anti kattemadratseid proovida…

Põhimõtteliselt see, mida ma proovisin näitas super tulemusi ja oli tohutult mugav ka täiesti ilma alusmadratsita – ehk vajadusel võibki lihtsalt tolle pealismadratsi osta ja hoooomaigaad. No ega ma väga lahkuda ei tahtnud ja ülejäänud vestlusest pidasin madratsil pikutades.

You are soooo beautiful to meeeee! My one true love – Latex Lux.

Põhimõtteliselt, kui on selline kattemadrats, siis ega mina enam voodist lahkuda ei sooviks. Eal. Et samas, on see hea idee selline asi soetada? Ülejäänud elu voodis veeta. Hmm… Äkki on? See tundus ka põlvedele maru mugav, eks ma siis proovisin, kui viivuks ruumi peaaegu üksi jäin… Et tundub justkui plaanina! Iseasi, kas kassid lubaks mul seal olla üldse. Praegugi juba enamus neist magab meie voodis, kuigi neil on ka endal Sleepwellid olemas, väiksed ahnekesed!

P@u oma Sleepwelli peal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.