Kas ma olen prostituut?

Vot nii ägedalt mult küsitigi keset deiti! 😀 Alguses sain ma maru pahaseks, et kuidas sa arvad nii? ” Sa oled liiga ilus, et sinusugune naine minuga päriselt olla tahaks.” Awwww, see oli selline solvkompliment. Solvang ja kompliment ühes mõjuvad kuidagi ägedalt. Ei kisu liiga läilaks, emoks jms ära.  Ise kasutan ka sama taktikat enamasti. Igatahes, see töötas!

Pildiotsingu great sucess gif tulemus

Muidugi, lisa jutt tuli ka sinna juurde aga hoidiski sellist omapärast joont. Teistsugune sõnavara, räpparid on muide VÄGA HOT, sest nende jutt on lihtsalt teine, olgu ta siis purjus või hoopiski kaine, nende laine on ebamaine ja tüdrukud lihtsalt sulavad ära, tõmbavad püksikud jalast ilma, et teeksid nad kära. 😀 Ma olen ka täiega räppar nüüd eksole, aga igatahes enamasti, mis mõjub ongi erilisus. Midagi uut ja värsket, mis ei ole ära leierdatud. Jah ” Sa oled nii ilus” on väga kaunis kuulda aga isegi mulle on öeldud selle peale, et ma nii ei ütleks, sest see on liiga lääge. 😀

“Miks on juust ülemisel riiulil ehk suhtemured.” postituse jätk on see ja jätkame sebimistaktikatega! 🙂 Projekt – “suveks suhtesse 2018!” 😀

Üks taktikaid, mis mõjub on, kui naisel on sõbranna ka kaasas. Ehk siis pöörad sõbrannale, kellest ei ole huvitatud, rohkem tähelepanu. AGA seal on väga õhukene piir. Minuga on seda taktikat tehtud 2 korda elus. Üks neist oskas seda õigesti teha, teine mitte. Õigesti tehti nii, et sõbranna sai komplimente ja tähelepanu, aga mind kordagi ei ignoreeritud. Kui sõbranna sai :” Tohoh, trennitüdruk oled vist jah, nagu ma välimusest näen, väga nice!” – siis mina sain mingi lause ka ikka, nagu ” Sa jood nii kangelt?” 😀 Ühesõnaga näidati, et ma olen olemas, aga nagu lihtsalt sõbrana. Sellel taktikal on faas kaks ka, kui neiu hakkab solvuma, siis leiad hetke temaga omavahel olla kuidagi. Küsid kas on kõik okei ja kui kurdab sinu käitumise üle, siis mainida armsalt, et ” Tegelikult huvitad mind sina, sa peaks sellest ometigi aru saama ju.” 😉 Aga sellel peab väga silma peal hoidma, et liigselt ära ei solvuks. Teine tegigi valesti.

Pildiotsingu failed gif tulemus

Olime sõbrannaga pubis, koos selle kuti ja teiste sõpradega. Ja ta aina rääkis mu sõbrannaga ja tögas mind. Tögamine on okei ja hea plaan, aga vot mind ignoreerida oli väga vale otsus. Alguses ma istusingi suhteliselt vaikselt kolmanda rattana ja siis hakkasin ise teistega rääkima lihtsalt. Umbes 30 min hiljem kutt korra küsis :” Kiisuke, kas sul on kõik okei?” – no siis oli kiisuke juba pissed off ja teinud otsuse, et selle tüübiga on küll asjad läbi. See oli täielik disrespect niimoodi mind kõnelustest välja süüa ja seletada mu sõbrannale minu ees igasuguseid pickupjutte ja kuidas ta on printsess. Hea töö mees, hea töö. Kurb lihtsalt, et ta oli mitu aastat üritanud mind kohtingule kutsuda ja see oli esimene kord, kui ma olin nõus tulema. Sõbrannalt sai ta ka korvi muidugi, kes see ikka tahab sellist kutti, kes oma päris deiti niimoodi kohtleb.

Aga üks mõjuvamaid asju on inimese pilk, kehakeel, hääletoon. Ja no olgem ausad… bad boy attitude kahjuks töötab pea alati. Kui sellega liiale ei minda muidugi.

Pildiotsingu bad boy gif tulemus

See gif sebis mind ise ära juba. 😀 Ma olen selle gifiga suhtes nüüd!

Aga üldse, pilgud, puudutused… youtubes on koolitusi tegelikult palju, kuidas mida teha, Tasub otsida! Harjutamisega jääb külge ja enamus nõu tõesti töötab ka. Isegi testinud – kogemata käte puudutused, jalaga – oih. Lõhud ära neid barjääre, mis enda ja deidi vahel on. Küsid talt küsimusi, mis paneksid teda meenutama midagi ilusat :” Oled sa siin varem käinud, et just siia kutsusid mind?” ” Jaa, sõpradega tihti käime siin!” ” Ohoh, miks just siin?” Ja vaatad, kuidas jutt läheb. Ta ei käiks tihti, kui koht ei meeldiks. Soovitan vältida küsimusi, mis võiks põhjustada stressi ja negatiivseid jututeemasi – mis tööd sa teed? Enamusel läheb kohe aju töölainele ja pole enam nii tore hetk. Eelmise suhte kohta grammike võib küsida, näitad, et huvitab ja kui tuleb kuidagi meeldiv arutelu, mis aitaks kaasa sellele, et teil omavahel ei läheks asjad nihu – siis tasub süveneda. Kui teisel jutt jookseb selle kohalt muidugi. Aga üleüldiselt, kui mingi teemaga jääb inimene justkui lukku, soovitaksin teemat vahetada.

Tekita positiivseid tundeid, emotsioone, mälestusi. Huumor ja salapärasus mõjub. 😉 ” Miks sa minuga deidile tulid?” ” Tead, vanus hakkab peale tulema ja ega mul palju valikuid pole enam ja mõtlesin, et no miks ka mitte!” Aga selliste asjadega peab hääletoon maru õige olema ja kindlasti peaks peale seda ka naeratama, et teine saaks aru, et see oli siiski tögamine. Hääletoon, kehakeel, pilgud, ajastus. Tõsine matemaatika ja teadus jne. 😀 It’s a game! Vaata ise peeglisse näiteks ja ütle kurjalt lause :” Sa oled nii lollakas!” Ja siis ütle sama lause rõõmsalt ja naerdes. Proovi neid teistegi lausetega ja ilmetega. Saad aru küll, et on meeletu erinevus, kuigi lause ise ei muutu absoluutselt. Lisaks sellele mängib kahjuks veel rolli sinu kaaslase enda tuju/suhtumine/minevik jne, kuidas ta sinu lauset ja olekut tõlgendab. Väga väga tasub jälgida teise kehakeelt ja ilmet, et teada saada, mis jutud jne on tema puhul head ja mis halvad.

Aga lõpuks on see, et tee mis tahad, mõnega klapib – mõnega mitte! Aga, kui ise vaeva näed, siis klapib palju rohkematega lihtsalt. Aga muidugi on mehi, kes ei peagi vaeva nägema ja neil tuleb see kõik loomulikult… sest…

Mõned mehed lihtsalt kuidagi ON no NIII 😀 🙂

Pildiotsingu sheldon gif tulemus

Panen siia lõppu video oma kass Helly-st ka! Sest ma tahtsin!

Leave a Reply

Your email address will not be published.