Käi vi**u, Sander!

Arusaamatuste vältimiseks – See Sander on äge! Tema ei pea vi**u käima, kui ei taha! 😀

Sander Õigus – Õpi Ennast Tundma

"Kolmandas Isikus" tuur on lõpusirgel! Peale 24 etendust üle Eesti on veel lavale tulemas 2 viimast – Tartus ja Tallinnas. Tartus lavadele tulev etendust võetakse ka linti. Kes siiani pole "Kolmandas Isikus" tundi näinud, siis 13. ja 15. juuni on viimane võimalus! Piletid ikka Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/stand-up-komoodia/sander-oigus-kolmandas-isikus-55291/

Posted by Comedy Estonia on Esmaspäev, 11. juuni 2018

 

Vahepeal osad inimesed arvavad, et nad võivad öelda ükskõik, mida nad soovivad. Ja tohutult tahaks karjuda – MINE VI**U! Aga nii pole ju viisakas eksole ja inimesed solvuvad. Aga mina tahaks ka äkki solvuda, kui nemad dikteerivad minu elu jne? Äkki MINU ELU on MINU otsustada?

Miks on teiste asi, kuidas meie elame? Meil kõigil on õigus teha oma vead ise. Miks peab peale suruma ja seletama ja kritiseerima? Kuidas peaks teine inimene teadma paremini, kuidas meie oma elu peaksime elama? Ja kui nad tunnevadki, et see on nende asi, võiks nad mõelda, kui palju nende elus võib olla MEIE silmis valesti?

See on selline passiivne agressiivne postitus – sest ma ometigi ei tohi ju öelda, et kuuuule – mine vi**u, Sander! Nimi muidugi muudetud…

Fakt on, elu on pagana lühike! Meil on kõigil omad puudused, prioriteedid, soovid jne. Kõik ei saagi olla samade soovidega. Kui sinu soovid ei ühti kellegagi, siis… hoia oma suu kinni? Ma olen maru kindel, et tema ei leia, et sinu eluviis ka super õige oleks. Ta lihtsalt on vähekene arukam ja ei kuku kamandama ja seletama. Miks sul lapsi ei ole? Abiellu! Püsisuhe on lollus, pidid ju vaba olema. Miks sa sinna kodu ostsid? Miks sul sahtlile käepidemeid pole pandud? Miks nii odav mööbel? Miks nii kallis mööbel? Miks miks miks miks sa teed nii? Aga kus on kirjas, et MILLINE viis on õige? Kus on reeglid, et vot just nii ja naa peabki tegema ja nii ongi õige viis?

Kõige ägedamad on need “nõustajad”, kellel endal on kõik per**s tegelikult. Nagu võtaks ülekaaluliselt nõu, kuidas rasva kaotada. Ja eriti, kui pole seda nõu küsindki. Mina olen selline inimene, et kui mind survestama hakata, ma surun vastu! Ma teen täiesti vastupidi ja nimelt. Sest ma olen vastik lapsik jõmpsikas!

Pildiotsingu angry toddler gif tulemus

Ma olen päris valesi asju teinud oma elus tänu teiste “heale” nõule. Ja neil on siis alati muidugi, et oi nad ei osanud aimata, et nii läheks. Oleks ma ise vastavalt enda mõtlemisele teinud… oleks asjad teisiti olnud. Või siis öeldakse “aga miks sa üldse kuulasid mind?” 😀 Või ” Ju sa ei andnud mulle piisavalt infot, et ma oleks saanud õige nõu anda” või siis ” Sorry”. Sorry ei aita. Teeme nii, et keerame igaüks oma elu ikkagi ise per**! 😀

Ja nüüd jõuame ka selleni, miks Sander vi**u minna võib.

Sander seletas, et ma peaks oma blogi ikka kirjutama tervislikust eluviisist. See uus suund ei kõlba ju ometigi kusagile. Mis see loeb, et lugejaid on päevas umbes 40korda rohkem. Ma kahjustan oma mainet ometigi! Ikka fitness ja vormis pildid! Muidugi mitte liiga paljastavad, sest siis on ka halb maine. Enamus pildid peaksid olema toodetest, mida promoda ja teha müüki nii teatud lehtedele. A tead mis? FU** that! Mina EI osta mingeid maru kalleid tervislikke toite ja toidulisandeid ja spetsiaalset dieetvett jms. Mine per*e, Sander. Ma lähen selle jama peale hoopis Prismasse ja ostan tüki kooki! Äkki isegi 2 tükki, kui ma ei suuda valida! Ja mõtlen sulle, kallis Sander. Iga ampsuga. Ja peale joon ma täiesti tavalist kraanivett ja kujutan ette, kuidas see sind vihastab! Ja tead mis veel? Ma kavatsen siin lähiajal paar viinakoksigi juua! MAHLAGA! Süsivesikud, suhkrud, alkohol!

Pildiotsingu eating cake gif tulemus

Sander pole muidugi ainukene, kes üritab mulle teha ettekirjutusi. Osad seletavad, et ma peaks sajaga pidu panema hoopis ja elu nautima. Ega ei saagi teiste ütluste järgi elada, sest igaühel eri nõu. Peaksin olema karsklane-nunn-fitness-prostituut-joodik vms, et kõik rahul oleksid. Kasse olla mul ka liiga palju – 5 tk! Sellele ei mõelda, et aga äkki minu arust on teistel liiga vähe ja mina ei mõista hukka ja ei mölise? 😀 Ka üks deit suutis jultunult küsida, et kas ma kasse ära anda ei taha. Sai tuimalt ” Ei”. Põhimõtteliselt vahetasin ma oma exabikaasa viienda kassi vastu. Väga hea diil ma leian ja seda enam vahetaks ma iga suvalise mehe kasvõi paari oma kassi vurrukarva vastu! 😀 Eriti huvitav oli, kui üks deit seletas, et ta ise mulle külla ei tule, sest minu juures on “tür*dima kassikarvad.” Nooooh, läks nädalake mööda ja härra tahtis ise külla tulla. Vastasin tuimalt ” tür*dima kassikarvad on siin.” Sain muidugi kohe ka sõnumeid, et ah ei need on suva jne – millele ma muidugi ei suvatsenudki enam vastata. Kassid võidavad ALATI!

Ahjaa, Sander-i arust peaks mu postitused olema 2-3 pikemad üldse. Kirjavigu ka vähem. Ya know what, FU** that! Ma lähen söön nyyd hoopisgi, seta pakanama, KOOKI!

Ennem, kui teist kritiseerida, et tal on pind silmas – kontrolli, et sul endal palki samas kohas poleks.

Üleüldiselt, käi vi**u, Sander!

Pildiotsingu angry toddler gif tulemus

Ela ja lase teistel elada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.