Blondiin

Tsau! Mina olen Helery. Ma olen 31 aastane, mul on 5 kassi ja ma võtsin vahepeal u 40 kilo alla. Ahjaa, lisaks on mul Multiskleroos ja lademetes positiivsust!

Miks ja millest ma kirjutan? Kuna paljud on mulle öelnud, et ma peaks oma kogemusi jagama, sest no neid on ääretult, siis ma otsustasingi nii teha. Öeldakse, et loll õpib oma vigadest, tark teiste omadest – ole tark! 🙂

Üleüldiselt kirjutan ma elust, kuidas sellega paremini ja nauditavamalt hakkama saada. Kirjutisi vürtsitan huumoriga! Teemade seas on näiteks: nartsissistid, suhted, kassid, rasvakaotus, seks, multiskleroos, tervis, toitumine, lihase kasvatamine, ilu, head pakkumised, koduseid nippe, motiveerimine jne – lühidalt igasugustest asjadest, mis ühel või teisel ajal on minu ellu sattunud ja millest ma leian, et võib teistelgi abi/kasu olla.

Siin on minu pildid videoga 93-53 kiloni. Video on kurb, hoiatan, ma ise ei saanud arugi, et ma nii kurb inimene olin. See oli minu normaalne. Aga seda on äge endal nüüd vaadata, sest see ei ole enam mina. Varsti postitan ka praegusest minust!!!