50 halli… ei aitäh!

Erki oli tegelikult mu ühe eksi väga hea sõber ja polnud absoluutselt plaanigi, et meie vahel midagi kohtingute laadset eal tuleks. Kumbki ei tahtnud seda ja alguses üritas ta mulle selgeks teha, et ta pole minust mingilgi määral huvitatud. Seletas, et on brocode. Ma seletasin, et mul on DaVinci code ja mind ei huvita.

Nii lõppes üle-eelmine postitus. Lõpuks saime siiski niisama kokku, sest ta sattus kuidagi Tallinnasse ja oli vaba aega. Ajasime niisama juttu ja ei midagi erilist. Iga kord, kui ta suitsul käis, tõmbasin mina oma jaki lukku natuke alla, et ta lõpuks dekolteed ka vaataks. Korrrrdagi ei läinud pilk sinna. No kui nii, siis nii. Hiljem, kui kodus olin saatsin talle kohe küsimuse, et mis tal viga on, miks rindu ei vaatanud? 😀 Tunnistas üles, et korduvalt uuris, sest ta ei saanud aru kas see on pluus või aluspesu, sest nii pitsiline oli. Aga tal olevat väga head oskused vaadata nii, et naine aru ei saaks! Suunab tähelepanu hetkeks kuidagi mujale ja siis vaatab ruttu ära.

Mehed, teil on väga ägedaid nippe, jagage neid teistele ka! 🙂 Erki jääb veel tulevikuski oma lugudega postitustesse, sest seal on maru ägedaid asju ja häid nippe. Ta oli konkreetselt raamatuid lugenud ja uurinud, kuidas peab naisi sebima ja ta tegi seda erakordselt hästi. Mees nägi vaeva, aga mees sai, mis tahtis! Lisaks olid tal ka paigas, kuidas testida mille jaoks milline naine sobib. Kas vaid 1 öö, pikem suhe või sõbrad boonustega jms. Pisike näide, kuidas ta testis, et ma golddigger poleks – ta oli mul külas ja veetsime niisama aega, läks hiljem siis ise koju ära ja tunnike hiljem kutsus külla mind ja andis oma aadressi. Ma korra mõtlesin, et ta oli autoga ju, oleks võinud mu kohe kaasa kutsuda. 😀 Sõitsin siis ilusti taksoga sinna, ma kordagi ei mõelnud isegi sellele, et võiksin teda järgi kutsuda. Ja mitu kuud hiljem ta tunnistaski üles, et enamus naised ei tuleks külla, kui järgi ei tulda autoga või taksot kinni ei maksta. Tema jaoks oli see suur märk, et ma tõesti olen huvitatud ja pole mingi niisama laisk ärakasutaja jne. Minu jaoks oli see lihtsalt loogiline viis kuidas käituda. Hommikul olin ka taksot järgi kutsumas, aga siis ta kohe ütles, et viib mu koju – test oli ju tehtud. 😀 Edaspidi tuli ikka ise järgi, kui vähegi võimalik oli.

Pildiotsingu gold digger gif tulemus

Aga kõik kohtingud ei ole nii mõnusad alati. Naised, soovitan ikka ja alati olla ettevaatlikud! Pipragaas käekotti eksole! Mina ise ei lähe võõraga omavahel kohtuma ja enamasti tutvun neti teel ka ennem pikemalt, kui isegi avalikus kohas kokku saan. Aga oht EI ole ainult võõrad. Alati peab olema ettevaatlik ka inimestega, keda juba ammu tunned. Eal ei tea, kellel kuna mingi klikk ära käib ja leiad ennast ohtlikust olukorrast. Nagu minul juhtus. Läksin inimesega kohtingule, keda tegelikult juba ammu tundsin. Vähemalt nii ma arvasin…

Läksime lihtsalt ringi sõitma tema autos, kõik oli väga tore ja ajasime juttu jne. See polnud isegi mitte päris kohting, sest ma olin talle öelnud, et ma ei ole valmis kohtinguteks. Ääretult palju sai nalja, no vana sõber ikkagi ju, hästi tore oli see tunnikene sõitu, aga see ei kestnud kaua. Järsku ta jättis auto seisma ja tahtis minuga jalutama minna. Seletasin kenasti ära, et mingu üksi, kui tahab, mina jään autosse sooja, sest jahe on. Sai see katse kenasti nullitud ja sellele romaaantika asjale punkt pandud. Nii ma arvasin jällegi…

Pildiotsingu popcorn gif tulemus

Ja siis ta suudles mind!

Why, nagu why? Ma ei taha sinuga jalutamagi minna nagu eksole. Ma ära ei lükkanud, aga lõpetasin suudluse kiirelt ja tõmbusin ise eemale, nii kaugele kui kõrvalistmel andis seda teha, ehk siis vastu akent seljaga lausa. Seletasin, et mulle on vara selliste asjade jaoks. Vaatas kella ja sõna :” Okei, praegu on kell 21.30, proovin 21.35 uuesti! 😀 ” Naersin kaasa ja ütlesin, et ei, vara. Aga ta tegi seda siiski umbes siis uuesti ja sel korral ka käed rinnale. Mul ei olnud ruumi enam taganemiseks ka autos, selg niigi vastu ust. Mõte käis peast läbi, et no mida ma teen nüüd, ma ei tea kus me olemegi, kui kaugel kodust ja kui ma ta närvi ajan, mis siis saab? Eemaldasin õrnalt ta käed ja kallutasin pea kõrvale eemale ja sõnusin rahulikult, et mkm palun ära tee nii. Sai aru, tõmbus eemale. Huuh. Rahu majas! Joppas nohhh! Rääkisime niisama juttu sel teemal ja ütlesin ausalt, et mul on lausa nii, et mind ajab iiveldama, kui ta mind suudleb, sest ma ei ole valmis selliseks asjaks. Kordasin, et lausa füüsiliselt oksele ajab. 🙁 Sai väga kenasti aru sellest ja ütles, et pole kiiret millegagi. Mainisin ka, et ta on väga kena mees ja tõesti meeldib mulle, mis on ka tõsi muidugi, aga ma ei suuda lihtsalt niimoodi järsku. Kõik korras ja tegime nalja ja rääkisime edasi nagu sõbrad.

JA SIIS ta suudles mind jälle!

Pildiotsingu horror shock gif tulemus

Ja muidugi intensiivsemalt ja käed kohe kiiruga lausa pluusi alla. Nüüd ma pidin lausa jõudu kasutama, et ta käsi sealt eemaldada. Mul oli suht paanika juba, aga ma ei näitanud seda välja. Rahulikult, aga jõuga eemaldasin tema käed. Pea eemale ja seletasin, et ta on VÄGA kallis mulle ja ma olen väga huvitatud temast, aga mitte täna ja palusin, et ta mu koju viiks. Ma olin seda tegelikult juba korduvalt palunud. Nüüd ma ütlesin seda natukene kindlama tooniga. Aga seletasin armsalt juurde kohe, et ma hea meelega kohtuks temaga näiteks homme või ülehomme uuesti. Teades tegelikult, et ma ei taha teda enam kunagi näha. Aga kui ma oleks ta nüüd närvi ajanud, mis ta oleks siis teha võinud eksole? Me oleme öösel kusagil pärapõrgus tema autoga. Mitte kedagi polnud läheduses. Sellises olukorras ongi peamine jääda väga armsaks ja jätta inimesele mulje, nagu tal oleks sinuga kindlasti võimalus tulevikus. Teha komplimente jne jne. Rahustad maha ja tekitad valelootusi. See on suhteliselt ainus võimalus turvaliselt lahkumiseks. Ja õnneks nii ka läks, viis mu kenasti koju ja panime paika plaane järgmiseks kohtumiseks. Muidugi ma ei rääkinud temaga enam sõnakestki, peale selle, et ” mul on väga kiire praegu, sry”. Päris ignoreerida ka ei tahtnud või öelda, et :”Kuule, mine per**, sa oled nii vastikult pealetükkiv jobu!”, sest ta ju teadis kus ma elan. Ei saa nii!

Mainin siia ära, et isegi, kui sa pole öelnud inimesele, kus sa elad – seda ei ole raske välja uurida. Tasub ikkagi olla väga ettevaatlik, et valesi inimesi väga närvi ei ajaks. Peale selliseid asju, sa muudad end ebahuvitavaks nende jaoks ja kaod lihtsalt ära ja väga kiire on. Koguaeg on väga kiire lihtsalt. Maailmas on ohtlikke inimesi ja mina tean seda kahjuks vägagi hästi. Selle taktika nimi on hall kivi.  Seal on soovitus selle kasutamiseks nartsissistidega aga töötab ka teiste puhul. Aga nartsissistidega ja psühhopaatidega tegelemiseks on mul ka väga palju nippe. Sellest kunagi hiljem pikemalt.

Aga lõpetame rõõmsal noodil! Mõni deit on ikkagi ka hirmusnaljakas hoopis! Kunagi juhtus üks väga lahe rokkar külla. Juttu meil jagus ja oli väga meeldiv, sädemeid lendas ja siis ta rääkis :” Tead, printsess, ma olen oma elus palju kurja korda saatnud ja olnud väga väga halb mees. Kuid sina, just sina oled tekitanud tahte minus muuta oma elu. Ma tahan sind hoida ja kaitsta ja olla parim mees su jaoks!” Ja siis ta kukkus seletama kuidagi häguselt, et tahaks minuga öö veeta… No vau eksole! Selline badass rokkar, minu jaoks tahab muutuda!!!

Jätkub…

Leave a Reply

Your email address will not be published.